Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
so tell me why, can't this be love. Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
so tell me why, can't this be love. United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
so tell me why, can't this be love. Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
so tell me why, can't this be love. Ana so tell me why, can't this be love. Alma-copy so tell me why, can't this be love. 19-copy
so tell me why, can't this be love. Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

so tell me why, can't this be love.

4 posters

Go down

so tell me why, can't this be love. Empty so tell me why, can't this be love.

Objavlja by ian holmes Ned 13 Maj 2012 - 13:25

so tell me why, can't this be love. Tumblrlyofkstnyf1r76sdko
ian alexander holmes
CHARISMATIC - OPEN-MINDED - CLEVER - PASSIONATE - ARTIST

hello. so here is Ian! Zaželjene so vse vrste povezav, use your imagination. Drugače pa navidez priden član Holmesovih, vendar je po srednji šoli spoznal da živeti po notah svojih staršev nima smisla, zato je ubral drugo pot. vzljubil je kitaro in glasbo, ter s prijatelji ustanovil glasbeno skupino. Z dekleti nikoli ni imel pretirane sreče, bil je v dveh resnih zvezah, ki sta se žal končali, vmes so bile seveda avanturice nakar se je nekako odločil, da si poišče tisto pravo.
to bi bilo na kratko vse. Well he is yours now! Smile

ian holmes
ian holmes
musician
musician

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4357
Join date : 12/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by cleo westwood Ned 13 Maj 2012 - 14:59

    hello honey. so tell me why, can't this be love. 3535015688 something for my cleo maybe?
cleo westwood
cleo westwood
architect and artist
architect and artist

Število prispevkov : 54
Loyalty : 4417
Join date : 04/05/2012
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by ian holmes Ned 13 Maj 2012 - 15:00

dooh! Smile any ideas?
ian holmes
ian holmes
musician
musician

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4357
Join date : 12/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by cleo westwood Ned 13 Maj 2012 - 15:02

    oba sta bolj ali manj svobodna ptiča. nekak enaka, pač ian vidim da se je že hitro uprl svoji družini in lahko napleteva da je bil bolj ali manj cleo kriv za to kar se je dogajalo. lahko da mu je on pokazal širni svet, skupaj sta igrala v bendu in postem se je zgodil kar se pač je.
    ne vem sem mela v mislih kot pač tisto old best friends with some drama. any ideas what drama should we use? so tell me why, can't this be love. 3535015688
cleo westwood
cleo westwood
architect and artist
architect and artist

Število prispevkov : 54
Loyalty : 4417
Join date : 04/05/2012
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by taylor holmes Ned 13 Maj 2012 - 15:04

    še en bratec za taylor, how sweet is that? ;3
    nujno kaka dobra povezava, pretty please. ^^
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4421
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by ian holmes Ned 13 Maj 2012 - 15:15

sure, maš kako idejo, ker mi zaenkrat še ni uspelo čekirat opisov svojih sestric in bratcev Razz
ian holmes
ian holmes
musician
musician

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4357
Join date : 12/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by taylor holmes Ned 13 Maj 2012 - 15:29

    ti pošljem zs. ;D
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4421
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by elisabeth holmes Tor 22 Maj 2012 - 18:06

Mogoče kakšna povezavica za Elisabeth? Ona je tista popolna predstavnica družine, mogoče kaj o tem, kako grozno nenavdušena sem nad tvojim vedenjem and stuff?
elisabeth holmes
elisabeth holmes
fashion designer
fashion designer

Število prispevkov : 6
Loyalty : 4339
Join date : 16/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by ian holmes Tor 22 Maj 2012 - 18:46

woow! Very Happy Hellou Very Happy ja brez problema, bi te prosu, glede na to, da si super idejo dala, če mi lahko na zs mal še napišeš bolj razširjeno zgodbo Razz
ian holmes
ian holmes
musician
musician

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4357
Join date : 12/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by elisabeth holmes Tor 22 Maj 2012 - 18:48

Oh, sure. Tole je sicer bilo nekaj čist osnovnga, bom probala razšert, bodiš zs - praviloma - v parih minutkah^^
elisabeth holmes
elisabeth holmes
fashion designer
fashion designer

Število prispevkov : 6
Loyalty : 4339
Join date : 16/05/2012

Nazaj na vrh Go down

so tell me why, can't this be love. Empty Re: so tell me why, can't this be love.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu