dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

noah jasper connor

Go down

noah jasper connor

Objavlja by noah connor on Čet 3 Maj 2012 - 14:46

noah jasper connor

"it's not like you didn't know that, I said I love you and I swear I still do.
and it must have been so bad, 'cause living with me must have damn near killed you."

five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME noah jasper.
FAMILY NAME connor.
GENDER male.
NICKNAMES n/a.
AGE 25 years.
GRADE/JOB barman.
SEXUALITY heterosexual.
PLAYED BY nico tortorella.

--------------------
HI I'M NOAH AND THIS IS ME:
še vedno se spomnim začetka mojega konca. uspešno sem kljuboval vsem predsodkom, stereotipom o naši družini in poskušal dokazati, da lahko nekdo od nas nekaj naredi iz sebe. zadnji teden četrtega letnika gimnazije pa se je vse končalo z mojo izključitvijo. razlog? nadutega bogataša sem treščil na gobec, ko se je spravil na mojega mlajšega brata. moj vpis na medicinsko fakulteto je splaval po vodi, doma pa sem uničil še zadnje upanje, da bi se nam kdaj lahko uspelo rešiti vseh spon preteklosti. dvomim, da se kdo sploh še spomni noaha connerja v srednji šoli, današanja podoba je vse preveč prepričljiva in tipično 'connerjevska', da bi se splačalo še ohranjati nostalgijo. v življenju nobenemu od otrok ni bilo lepo postlano. morda so na samem začetku še obstajala zlata leta, ko james še ni popival in mlatil svoje žene in otrok, toda leta, ki so sledila, so jih zagotovo povsem izpodrinila. začelo se je z nedolžnim popivanjem in tudi občasnemu vpitju ni nihče posvečal veliko pozornosti. ljudje se kregajo, to je nekaj povsem normalnega. ko so začeli padati prvi udarci nad tistim, ki je bil najbližje, pa sta se v vsakega od otrok naselila strah in groza do te mere, da smo si nalagali dodatne obveznosti v šoli, da nam ne bi bilo potrebno iti domov. ko nas je šola začela spravljati v obup, smo se zadrževali na ulici in vsak si je našel svojo družbo, ne nujno primerno. doma smo se po večini skrili vsi v eno sobo in se zamotili tako ali drugače, da nam ni bilo potrebno poslušati materinih krikov. tudi ona je bila daleč od popolnega, nikoli je nisem imel za svetnico. vendar je bila prekleto močna ženska, ki nas je nato tudi spravila stran od njega in nam priskrbela novo stanovanje, četudi zanikrno in svinjsko. takrat sem bil krepko odločen, da bom priplezal do preklete univerze, pridobil diplomo in postal zdravnik, nato pa se vrnil domov in vsem skupaj pomagal do boljšega življenja. da, to se je res izvrstno izšlo. po izključitvi sem se nekako znašel s priložnostnimi deli, brez pretirane izbirčnosti. in vse od takrat sem se naučil živeti po pričakovanjih drugih. predvidevajo, da preziram bogataše in denar – prav, preziram oboje. mislijo, da bom sčasoma postal tak kot oče – ne bom jih prepričeval v nasprotno. pred izključitvijo so mi podarili še kratek obisk pri šolski psihologinji, sestanek, ki ga nikdar ne bom pozabil. sedel sem pred žensko uro in pol, občasno odgovarjal na njena vprašanja, dokler mi ni na koncu deset minut pridigala. po njenem naj bi se: 'skrival za zaveso cinizma in pretirane samozavesti, ker v življenju nisem poznal varnosti, zato mi ta samoobramba daje lažno varnost in mi nudi določeno mero udobja, ker na ta način nikomur ne pustim blizu. čutim močno navezanost na družino in veliko odgovornost, da poskrbim za njih, saj so edino kar mi je v življenju še ostalo. razvil sem novo, trdnejšo kožo, ki naj bi prenesla karkoli, sedaj pa je prerasla do takšne mere flegmatičnosti, da me briga za cel svet.' to bi bilo na kratko in z lepšimi besedami. v veliki meri vse skupaj pomeni, da sem se razvil v mačističnega egoista, ki odriva ljudi od sebe in se noče soočiti z realnostjo. ironija je v tem, da je imela ženska kar prav. dandanes se le redkokdaj na koga sploh še navežem, četudi imam precej širok krog znancev, kar je posledica moje službe barmana v nočnem klubu. vesel sem samo, da sem bil takrat premlad, da bi me začela spraševati po mojem seksualnem življenju. danes bi ji tako moral povedati, da do žensk ne čutim ničesar več kot le tisto osnovno privlačnost, ona pa vse skupaj povezala z mojim nezaupanjem mami, ki ima za sabo nečedno pocestniško preteklost. in seveda s tem, da je šla po njeni poti več kot le ena moja sestra. tako. redkokomu bom govoril o sebi ali o svoji družini, je to pač tista ena tema, ki se jih nikakor ne tiče. res je, da se večkrat poslužujem humorja in sarkazma, da bi se izognil resnim temam in dvomim, da kdo ve, da sem nameraval študirati medicino. danes še vedno predstavljam večini odpadnika, ki so ga vrgli iz šole tik pred zaključkom, čigar oče je pijanec in mama kurba. na tej točki mi je hladnokrvno vseeno.
--------------------
YOUR NAME (alek)sandra.
HOW OLD ARE YOU 8teen years.
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 7+ years
SOMETHING AWESOME yum yum!

how do you measure, measure a year
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 2507
Kraj : los angeles, CA