Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tamsin amelia lloyd Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
tamsin amelia lloyd United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
tamsin amelia lloyd Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
tamsin amelia lloyd Ana tamsin amelia lloyd Alma-copy tamsin amelia lloyd 19-copy
tamsin amelia lloyd Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

tamsin amelia lloyd

Go down

tamsin amelia lloyd Empty tamsin amelia lloyd

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 15:45

TAMSIN AMELIA LLOYD
"i remember it well, summer with you, but you're not the one "
tamsin amelia lloyd Tumblrm2v2r2jov81qaws2jo
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME tamsin amelia
FAMILY NAME lloyd
GENDER female
NICKNAMES tams, tammie, tam
AGE twenty-two
GRADE/JOB sociology student
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY teresa palmer :3

--------------------
HI I'M TAMSIN AND THIS IS ME:
olika, bonton, vzornost, pridnost, uspešnost in še in še? vedno. popivanje, kajenje, slaba družba, nore zabave? še bolj pogosto. ampak naj nebi smelo biti tako. ne, če bi moj oče imel kaj besede poleg. ampak tudi če ne. že samo priimek lloyd pove dovolj jasno, da bi se morala obnašati in vesti veliko lepše kot pa se v resnici. ampak takole bom rekla, dokler bom uspešna pri stvareh, ki jih počnem in se bom posvečala lahko tudi tistimi, ki jih imam rada, potem naj si samo vtaknejo vse tiste svoje pripombe nekam in naj me pustijo pri miru. vedno sodelujem, vedno sem tista, ki se udeležuje z staršema dobrodelnih prireditev in plesov, če je treba grem celo na čaj k dolgočasnim babnicam, ki so pripravljene cele dneve samo opravljati in pestvati tiste svoje ušive mačke. ampak če se jaz prilagajam drugim, potem naj to pomeni, da naj se tudi drugi malce prilagodijo meni. vsaj malo? ne? no potem pač situacija pride do te, v kateri smo sedaj. saj ne, da ne spoštujem svojih staršev in sem jim iz dna srca hvaležna za vse kar sta mi ponudila v življenju, toda resnično nemorem verjeti, kakor zaboga ne dojameta, da dekle, ki ravnokar končuje študij sociologije, potrebuje nekaj zabave. nekaj, da se popolnoma sprosti in odklopi svoje misli in se samo preda mlademu življenju. ampak ne, kje pa. lloydovi potomci moramo biti zategnjeni okoli vratu, da slučajno nebi odtavali predaleč stran in s tem povzročili kakšne nevšečnosti staršem. ahh in potem naj še kdo reče, da si srečen če imaš denar. pa že. vsekakor znava jaz in moja dvojčica s starejšim bratom povzročiti nemale nevšečnosti našim staršem. koga briga? mene že ne, če sem iskrena. enostavno že od nekdaj sem veljala bolj za svojeglavo. kot majhna se nisem marala oblačiti v volančkaste oblekice ampak sem raje nase navlekla prve hlače, ki so mi prišle pod roke. in punčke? lepo te prosim pa sem imela občutek, da je doba barbik že minila. ne, bolj sem uživala če sem se lahko z brati in sosedovimi fanti podila po dvorišču in ob tem zabredla v mnogokatero lužo. in potem je to nekako raslo naprej z mano. nisem marala histeričnega ženskega smejanja kajti veliko ljubše mi je bilo v fantovski družbi. in glede na to, da imam dva starejša brata to ni zame predstavljalo nobenega problema. ampak nekaj se je spremenilo kasneje. ne tako direktno, ampak se je. na mojih nogah niso bile več samo kavbojke ampak so tja zatavala tudi krila in obleke. in na fante nisem več gledala kot samo na prijatelje in družbo. nekaj povsem normalnega se strinjam ja. samo, da mojemu starejšemu bratu to ni bilo povsem po godu glede na to, da sem ga izkoriščala za prijatelje. pa je morla preboleti čeprav sva si bila zaradi tega nemalokrat v laseh. sicer pa si je tudi on kdaj pa kdaj postregel s katero izmed mojih prijateljic tako, da naj bo kar tiho. ja zgodaj je bilo, ko sem izgubila tisto kar nekatere nosijo pri sebi do poroke. mislim hej, saj nismo v osemnajstem stoletju. in potem se je začelo obdobje, ko nisem sploh več posluašala staršev. in dokler je bilo v šoli vse vredu se niti nista pritoževala. glede na to, da sem jima za mojo svobodo morala dati nekaj v zmeno, sem opravljala šolo z odliko in potem se mi ni bilo težko vpisati na univerzo. tam pa priznam, sem šla mogoče malce čez meje. ampak kdaj bomo poiskusili, če ne danes. vsekakor je bilo čudno slišati, da dekle iz ugledne družine preživlja svoj prosti čas z moškimi nižjega stanu. no meni se ni zdelo, mojim staršem pa je pognala kri v glavo. če bi samo vedeli, da vbistvu moja sestra ni bila edina, ki je spala z tistim nadutim vanderbiltom. samo, da je na koncu ona potegnila krajšo, ko je zanosila, sama pa sem se odločila pozabiti na vse skupaj. skoraj pozabiti no. od časa do časa je zabavno iztržiti kaj od njega, glede na to, da ima škandalov že preveč, da bi si lahko privoščil še enega. ampak kaj naj, dnevna zabava pač. ljubezen ni zame. vsaj ne po tistem, ko sem slišala, da enostavno pridejo v poštev samo moški iz uglednih in bogatih družin. te pa so samo naduti prasci. zakaj me torej vedno bolj vleče k nekemu iz nižjega sloja? ironično.
--------------------
YOUR NAME ana
HOW OLD ARE YOU 8teen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY around 5-6
SOMETHING AWESOME <333


how do you measure, measure a year
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4464
Join date : 23/04/2012
Age : 29
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu