Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
erin annabelle bennett Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
erin annabelle bennett United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
erin annabelle bennett Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
erin annabelle bennett Ana erin annabelle bennett Alma-copy erin annabelle bennett 19-copy
erin annabelle bennett Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

erin annabelle bennett

2 posters

Go down

erin annabelle bennett Empty erin annabelle bennett

Objavlja by erin bennett Pet 4 Maj 2012 - 21:21

ERIN ANNABELLE, BENNETT
"I am done with my graceless heart, so tonight I'm gonna cut it out and then restart. cause I like to keep my issues drawn – it's always darkest before the dawn."
erin annabelle bennett Tumblr_m1ok171NkR1rrgie3o1_500
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME erin.
FAMILY NAME bennett.
GENDER female.
NICKNAMES belle, elle, ellie.
AGE 22 years old.
GRADE/JOB student of journalism.
SEXUALITY bisexual.
PLAYED BY mona johannesson.

--------------------
HI I'M ERIN AND THIS IS ME:
oh, živijo. kje naj sploh začnem? moje ime je erin bennett. da, bennett – sem članica tiste dobro znane, ampak še vedno tako odmaknjene družine, o kateri niče ne ve ničesar. vsaj ne kaj takšnega, kar bi štelo. moje otroštvo ni bilo ravno postlano z rožicami, ampak na srečo sem imela svojo družino – ljudi, ki mi pomenijo največ na svetu, čeprav nam ni bilo vedno najbolj lahko. kakorkoli že, sem ena izmed srednjih otrok v družini. že kot majhna deklica sem baje kazala veliko zanimanje za svet okrog sebe. imela sem tisoč vprašanj in vedno dvomila o resničnosti vsega, kar mi je kdo povedal. morala sem raziskovati in tekati naokrog z beležko, v katero sem vse zabeležila. z leti sem se nekoliko spremenila in se hitro naučila, da ljudem pač ni mogoče kar tako zaupati in da ti nihče noče zares pomagati. ljudje so zgolj radovedni in če pokažejo interes, to nikakor ni zato, da bi ti pomagali. sicer pa sem po eni strani tako ali tako preveč ponosna, da bi sprejela kakršnokoli pomoč. skozi osnovnošolska leta sem se držala bolj zase, čeprav sem se trudila ravno dovolj, da je bilo povprečje mojih ocen dovolj visoko za štipendijo. no ja, ne morem ravno trditi da sem bila tako dobra pri vsem – stvar je v tem, da neverjetno hitro izgubim zanimanje za nekaj, kar sem mi ne zdi zanimivo. kakorkoli že, v srednji šoli sem postala bolj socialna oseba in se večkrat znašla v središču pozornosti zaradi kakšne opazke ali izjave, s katero sem presenetila vse. še vedno pa sem v osnovi ostala tista zadržana rjavolaska, ki je vedno nekaj zavzeto pisala v svojo beležko. dejansko nisem nikoli dvomila v to, kaj hočem postati. novinarka. tako preprost, ampak hkrati tako zapleten poklic. fascinirala me je že sama ideja. oče je vedno govoril, da bom neverjetno dobra pri odkrivanju skrivnosti, mama pa je ob tem pripomnila, da ni povsem prepričana, ali je to zaradi vtisa zaupljivosti ali tiste topline, ki jo izžarevam. ampak to je bilo pred tisto grozno nesrečo, ki je moje celotno življenje obrnila na glavo. nikoli nisem imela težav z učenjem in ko je bila potreba po tem, sem se močno potrudila v šoli in tako skozi vsa ta leta obdržala štipendijo, s katero sem privarčevala dovolj, da sem si lahko po prvem letu študija novinarstva vzela pavzo. saj veste, tako imenovani gap year, ki sem ga izkoristila v evropi. in prav, če sem popolnoma iskrena z vami, ni bila samo štipendija tista, ki mi je pomagala do sredstev. storila sem marsikaj, na kar niti nisem ponosna, ampak navsezadnje je pomemben cilj in ne sredstva, kajne? vsaj teoretično. kakorkoli že, videla sem vse, kar se je videti dalo; obenem pa sem tudi razčistila nekaj stvari sama s seboj. navsezadnje ne morem trditi, da sem bila popolnoma odmaknjena od vsega – moj odhod je bil prej pobeg, čeprav sem že večkrat naznanila svoje namere za potovanje, ki pa jih ni nihče vzel preveč resno. za seboj sem pustila cel kup nerazrešenih vprašanj, prepirov in nedokončanih debat. in zdaj sem nazaj. pravzaprav še nisem imela priložnosti, da bi se dodobra soočila s čimerkoli. ampak leto v evropi me je spremenilo, vsekakor. zdaj sem bolj odprta oseba. veliko bolj iskrena ter skoraj boleče direktna. vedno sem bila optimistična in močna oseba, sploh zdaj pa me nič več ne more zlahka spraviti na tla. vrnila sem se bolj sproščena in srečna. doživela sem marsikaj in to me je preoblikovalo kot osebo, ampak navsezadnje, spremembe so vedno dobre, kajne? po resnici povedano nisem prepričana, kako naj se soočim z mestom in vsem, kar me čaka tukaj, ampak to je to. nič več obračanja nazaj, nič več bežanja. samo moje krasno, pokvarjeno domačo mestece. kaj več bi si človek sploh lahko še želel?
--------------------
YOUR NAME sarah.
HOW OLD ARE YOU 18 years old.
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 5 years.
SOMETHING AWESOME party hard!


how do you measure, measure a year

erin bennett
erin bennett
journalism student
journalism student

Število prispevkov : 40
Loyalty : 4427
Join date : 04/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

erin annabelle bennett Empty Re: erin annabelle bennett

Objavlja by lauryn ward Pet 4 Maj 2012 - 21:24

erin annabelle bennett Sprejet
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4559
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu