Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
odsotnosti Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
odsotnosti United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
odsotnosti Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
odsotnosti Ana odsotnosti Alma-copy odsotnosti 19-copy
odsotnosti Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

odsotnosti

5 posters

Go down

odsotnosti Empty odsotnosti

Objavlja by lauryn ward Sre 2 Maj 2012 - 14:28

če vas dlje časa ne bo na forumu, nam to sporočite tukaj! (:
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4566
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

odsotnosti Empty Re: odsotnosti

Objavlja by tamsin lloyd Ned 13 Maj 2012 - 14:15

    jest se opravičujem ker morate čakat na moje odgovore ampak trenutno mam mal blokade zarad vse tiste snovi ki jo je treba predelat zarad šole ker je pač maj in posledično vsak teden večje število testov. ampak obljubim, da vam vsem odbišem asap! do tedaj pa be good in na veliko popisujte tale naš forumček! odsotnosti 4110565646 luke and tamsin
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4493
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

odsotnosti Empty Re: odsotnosti

Objavlja by sebastien vanderbilt Tor 15 Maj 2012 - 12:35

    okej, moram se še jaz oglasit tu. poskusila bom sproti in hitro odpisovati, drugače pa šola pa te zadeve, gwah. tako da ja, sem delno odsotna, I love you guys. (: in ja, tole velja za seba in erin.^^
sebastien vanderbilt
sebastien vanderbilt
con artist
con artist

Število prispevkov : 66
Loyalty : 4465
Join date : 06/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

odsotnosti Empty Re: odsotnosti

Objavlja by gabrielle bennett Tor 15 Maj 2012 - 12:52

    prau žau mi je, da se morm še jst tuki oglašat, but yes, maja je res pouno dela z vsem skupej, tak da med tednom nekega velkega odpisovanja ni za pričakovat, mogoč kak reply tu pa tam, drgač pa ja, promise da pride med vikendom use ostalo, dok ne gre tale maj mim. sorry to everyone, k bote mogli čakat na odgovore, ampak ja, šola ubija zdejle >.<
    drugače pa, stay in flowers. odsotnosti 3535015688 for adrian and gabrielle.(:
gabrielle bennett
gabrielle bennett
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 36
Loyalty : 4430
Join date : 05/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

odsotnosti Empty Re: odsotnosti

Objavlja by chris vanderbilt Čet 17 Maj 2012 - 17:49

sebastien vanderbilt je napisal/a:
    okej, moram se še jaz oglasit tu. poskusila bom sproti in hitro odpisovati, drugače pa šola pa te zadeve, gwah. tako da ja, sem delno odsotna, I love you guys. (: in ja, tole velja za seba in erin.^^

    se podpišem pod tale post. ah, ja - preparing for matura exams and so. >< se bom pa tok ko bom mogla potrudila, da ne boste predolgo čakali. :3 like sarah, i love you guys so much! odsotnosti 3766644106
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4465
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

odsotnosti Empty Re: odsotnosti

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu