Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sage violet lloyd Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
sage violet lloyd United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
sage violet lloyd Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
sage violet lloyd Ana sage violet lloyd Alma-copy sage violet lloyd 19-copy
sage violet lloyd Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

sage violet lloyd

2 posters

Go down

sage violet lloyd Empty sage violet lloyd

Objavlja by sage lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:00

sage violet lloyd

“just wondering … if my body was the last thing you ever saw, ever, would it be worth it?”

sage violet lloyd Tumblrlu8cqkt4xa1qj1t2yo sage violet lloyd Tumblrlu8cqkt4xa1qj1t2yo
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME sage violet.
FAMILY NAME lloyd.
GENDER female.
NICKNAMES she doesn't do nicknames.
AGE twenty-three.
GRADE/JOB law student.
SEXUALITY heterosexual, very.
PLAYED BY the dashing jaimie alexander.

--------------------
HI I'M SAGE AND THIS IS ME:
res je čudovito biti črna ovca celotne družine in ena od glavnih krivcev, da sta se dve izmed najbogatejših družin v mestu, med seboj na smrti sprli. še boljše pa je, ko te nemudoma peljejo na letališče in te spravijo na prvi let za washington ter ti jasno povejo, da se ne smeš vrniti nazaj. toda minilo je pet let in prepričana sem, da so se stvari že polegle. da je spor med lloydi in vanderbilti potonil v pozabo in da bodo starši pozabili na moje mladostniške napake. zagotovo nisem ponosna sama nase, daleč od tega. vendar lahko odkrito rečem, da me je tisto malo morje napak izučilo in dodobra spremenilo – na bolje. sprva je vse izgledalo, kot da bom najbolj popoln otrok v naši družini. cele dneve sem prebila v svoji sobi, z nosom v knjigah in pridobivala blesteče ocene. sodelovala sem pri milijonu šolskih projektov, bila urednica šolskega časopisa, predsednica dijaške odbora, prekleta miss šole in bila sem predčasno sprejeta na harvardsko pravno šolo. obenem sem se udeležila prav vsake prireditve, funkcije, banketa in večerje. klepetala sem s senatorji in podpirala vsak projekt svojih staršev, bila sem glavni steber slike naše družine – bila sem več kot popolna. zdaj mi je jasno, da je vse skupaj vodilo h katastrofalnemu padcu, drugače ne bi moglo biti. vsak človek se pod stresom prej kot slej sesede in pride do tiste točke, ko ne more več. to se je zgodilo tudi meni, gospodični popolnici. na samem začetku sem začela goltati neke poseebne tablete za koncentracijo, ki mi jih je priskrbel lokalni diler – smisel je bil le v tem, da sem zbrana več kot 12 ur na dan in lahko na ta način opravim več stvari. ni trajalo dolgo, da sem ugotovila, da mi to ni dovolj. potrebovala sem še nekaj več in tako se je začelo moje tihotapljenje na ulico ob petkih večer, nato še ob sobotah, sčasoma vsak dan v tednu. če sklepate, da sem postala odvisnica, se motite. potrebovala sem svobodo in na ulici sem jo zagotovo našla skupaj z zabavo. enkrat v tem času sem spoznala vanderbilta in takrat sem bila presneto naivna, nisem imela nobenih izkušenj in bila sem navajena čepeti v zapetih jopicah in krilih do kolen. na nosu so mi vedno tičala očala in moji lasje so bili vedno speti v tesno francosko figo, bila sem model frigidnosti. ob njem sem se počutila vse prej kot to in takrat sem mislila, da je iz mene izvabil tisto najboljše, da sem se lahko znebila spon svoje družine in bi lahko končno začela živeti. načrt je bil, da končam srednjo šolo in si privoščim noro odbito poletje v braziliji preden odidem na harvard. vendar sem zanosila. da, jaz sem tista, ki je zanosila z vanderbiltom in povzročila veličastni mestni spor. zato so me karseda hitro spravili k sorodnikov na drugo stran amerike, kjer sem končala šolanje, nato pa kot je bil dogovor odšla na harvard. vprašanje je seveda, kaj se je zgodilo z otrokom? verjamem, da je mali dobil starše, ki bodo sposobni skrbeti zanj bolj kot jaz. poimenovala sem ga aiden in je zagotovo pomemben del moje preteklosti. življenje izven los angelesa me je, kot sem omenila že prej, preoblikovalo. lahko vam povem, da ni niti več sledu o ubogljivi, tihi, sage lloyd, katere roka se je v razredu vedno izstrelila v zrak prva. po rojstvu sem najprej prebarvala svoje sicer svetle lase na temno, v telovadnici izoblikovala obline, odšla na harvard in si privoščila nenormalno brucevsko življenje. po pričakovanjih sem padla prvi letnik, nato pa dobro zagrizla v študij in sem v coast city prišla opravit pravno prakso preden dobim diplomo. ponudbo za kasnejše delo že imam, zahvaljujoč mojim briljantnim zagovorom. dodobra sem si nabrusila jezik in nikoli in nikdar ne skoparim s sarkazmom. moškim enostavno ne zaupam več in se izogibam vsakim resnim čustvom. ne mislim še enkrat okrevati za zlomljenim srcem ali pa spet pristati na drugi strani države z otrokom pod srcem. ne dvomim, da bodo prav vsi krepko presenečeni, ko bodo enkrat ugotovili, da sage lloyd v svoji prvotni verziji ne obstaja več. prišla sem nazaj in vem kaj hočem – uspeh, ugled, spoštovanje in maščevanje. in ko nekaj hočem, to tudi dobim.

--------------------
YOUR NAME (alek)sandra.
HOW OLD ARE YOU 8teen years.
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 7+.
SOMETHING AWESOME second in command!


how do you measure, measure a year
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4451
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

sage violet lloyd Empty Re: sage violet lloyd

Objavlja by eleanor westwood Ned 6 Maj 2012 - 10:03

sage violet lloyd Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4570
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu