Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
reflections still look the same to me, as before I went under, Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
reflections still look the same to me, as before I went under, United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
reflections still look the same to me, as before I went under, Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
reflections still look the same to me, as before I went under, Ana reflections still look the same to me, as before I went under, Alma-copy reflections still look the same to me, as before I went under, 19-copy
reflections still look the same to me, as before I went under, Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

reflections still look the same to me, as before I went under,

5 posters

Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:13

    sage violet lloyd,
    23 years, law student, left the city pregnant at eighteen.

reflections still look the same to me, as before I went under, Tumblrly6ybqpp691r35iq2o

    dekle, ki je krivo za veliki spor med vanderbilti in lloydi se je vrnilo v mesto in namerava povzročiti malo morje težav. pri osemnajstih se je povsem zlomila pod pritiskom družine in se zapletla z enim od vanderbiltovih fantičev, zanosila in bila poslana s prvim letalom na drugo stran države. stvar jo je zagotovo zaznamovala, vendar je v petih letih svoje odsotnosti se je najprej pobarvala na temno, rodila in oddala otroka v posvojitev, nato pa postala močnejša in odločnejša. o naivnemu dekletcu, ki uboga svoje starše, ni več sledu. danes je uspešna študentka prava, sem je prišla opravljat prakso, obenem pa že ima ponudbo za delo. ima prekleto nabrušen jezik, ki ne prizanaša nikomur in v mislih ima le eno - maščevanje. načrta še nima, a odločena je, da bodo plačali vsi. od staršev in družine do lomilca srca. če ne drugega pa obljublja, da bo dodobra prevetrila mesto, povzročila cel cirkus in kup težav v naslednjih šestih mesecih. dragi moji, sage lloyd v svoji najbolj bitchy izdaji. ^^ sex her up.


connections,
sebastien vanderbilt, [breaking my fall]
max vanderbilt, [the bastard]
chris vanderbilt, [caught in the crossfire]
tamsin lloyd, [the lying cheating sister]
mia lloyd, [the loving trusting sister]
adrian holmes, [boss, dearest]


Nazadnje urejal/a sage lloyd Pon 28 Maj 2012 - 14:22; skupaj popravljeno 7 krat
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by tamsin lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:18

    awh sis! reflections still look the same to me, as before I went under, 3535015688 sej vem da mava že noaha in tamsin ampak mimo člana lloydov se pač ne gre kr tako (: torej yeah something is a need! :3
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4516
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by max vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 10:23

    ja kr jamie alexander reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 a lahko dobim košček?
max vanderbilt
max vanderbilt
windsurfing instructor
windsurfing instructor

Število prispevkov : 31
Loyalty : 4441
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:28

    tamsin, yello sis'. kot prvo ne bi še ravno začela kakega pogovora med njima, ko imava ravno že dogovorjeno tamsin/noah zadevo. ampak bi se bilo pa super za prihodnost malce domenit. če prav razumem, je tamsin tudi spala s tistim vanderbiltom, ki je povzročil sagin odhod iz mesta in bil sokrivec pri temle mestnem sporu? sage je sicer nazaj z jasno željo po maščevanju in stvari bi znale postat še precej hude, če bi izvedela, da ji je tud njena darling little sister zarila nož v hrbet. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073

    max, i know right! hot, hot. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 torej, sage bi potrebovala vanderbiltovega dečka s katerim sta tile dve družini na smrt sprla. as in, she needs a father of her child. punca je prišla nazaj in se mu hoče maščevat, ker je edin ona nosila posledice vsega, ker jo je samo izigral in ker jo je takrat povsem sesul. ^^ lahko zasedeš tole mesto al pa kaj drugega skombinirave? (:
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by max vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 10:34

    z veseljem zasedem to mesto in max je ravno pravi človek, ki bi zakuhal takšno stvar. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073 samo neki še; kako razširjena je ta "govorica" o njunem otroku, kok ljudi ve za to? pa na kakšen način se mu bo sage poskušala maščevat?
max vanderbilt
max vanderbilt
windsurfing instructor
windsurfing instructor

Število prispevkov : 31
Loyalty : 4441
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:39

    i love you! aaa, ja, v večini se ve, da je bila ona vključena v mini škandal in so jo poslali iz mesta - lahko vedo, da je bila noseča, ne ve pa se s katerim od vanderbiltov se je incident zgodil. razen bližnjih članov družine, ki vedo celo zgodbo. kar se tiče maščevanja se še nisem povsem odločla, tako da je to še precej odprto. lahko bi si privoščila zabavo z njegovimi brati, potencialno sestro spravila v težave, njega poskušala ovit okrog prsta (glede na to, da jo je poznal v njeni nedolžni good girl verziji, bi bilo precejšnjo presenečenje, ko se vrne ala femme fatale), uničla razmerje, če bi jih poskušal met, mu lagala da je splavila, čeprav ni. etc. skratka, namerava celotno mesto spravit v kaos, tako da je možnosti neskončno.
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by tamsin lloyd Ned 6 Maj 2012 - 10:46

    it's a deal (: drugače pa yeah ravno max je tisti s katerim si je tamsin zadnje čase precej blizu oziroma sta precej redna obiskovalca postelje drug drugega. in glede na to, da je bil max tisti ki je oče sageinega otroka to celotno stvar povsem zakomplicira njah. vsekakor pa tole kr kliče po dobri drami tako da juh! :3
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4516
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by max vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 11:33

    i guess mommy and daddy of the coast city are created now. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073 recimo da max med prijatelji in ljudmi nasploh zanika tega otroka, hkrati ga pa nekaj žene, da bi ga spoznal.. zdej edino še v kakšni situaciji bova začeli?
max vanderbilt
max vanderbilt
windsurfing instructor
windsurfing instructor

Število prispevkov : 31
Loyalty : 4441
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Ned 6 Maj 2012 - 11:53

    tamsin, mislm da tukejle res ni za skrbet, da bi zmanjkal snovi za zaplete. sploh če sage doda sestrico na seznam ljudi za odstrel. potem zna krepko zmešat še njej štrene. (: it will be great!

    max, najbolje da kar z njeno vrnitvijo and oh my what a shocker. če odpreš v vaši hiši katerega od skupnih prostorov (bazen, dnevna, nekaj), pretty please. pa ti prihitim trkat na vrata = lahko začnem. ^^
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by max vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 12:07

    evoga imaš (:
max vanderbilt
max vanderbilt
windsurfing instructor
windsurfing instructor

Število prispevkov : 31
Loyalty : 4441
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Tor 8 Maj 2012 - 11:04

    awh, i see you have two vanderbilts on the list already. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 well, is there a place for another one, by any chance? :3
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Tor 8 Maj 2012 - 11:57

    there's place indeed, ampak hm prosim reči, da maš že kakšno idejo? vsaj tako res majhno, okvirno, mini pici. ^^
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Tor 8 Maj 2012 - 12:44

    well, v bistvu še nisem kaj dosti razmišljala, tudi ne vem, kaj točno že imaš, ampak glede na to, da je bla sage včasih čist drugačna kot je zdaj, bi lahko kaj takega, da sta se takrat pač ful dobro razumela, maybe some romance thing happened, nekakšna konkretna vez pač, pol pa je bla v bistvu tista nosečnost (če je sploh chris vedel? lahko tudi ni, odvisno če je to zadevo obešala na zvon al ne ;D) pa njen odhod nekakšen ključna stvar, da odnos med njima ni več tako stabilen. (: pa glede na to, da sta si zdaj njunega karakterja precej različna in dejstvo, da je chris goodie, sage pa.. hm, villain, lahk še okol tega kaj. da ne vem, ga sage izkoristi za kaj/ga je za kaj izkoristila, da ima chris nekakšno good influence nanjo, mogoč kadar je ob njem, se nekak še bolj zaveda, da je vse skupaj zavozila. what is, da chris iz nje vleče neko dobrost, ki jo kljub vsemu vidi v njej, cuz actually he always do that. ona ga pa lahk kljub temu, da je dober do nje - ali pa se vsaj trudi, da bi bil -, še kar izkorišča, pa mogoč se kdaj sage zaradi tega počuti celo mal krivo, sam da vse to zadrži zase. oh, i don't knooow.. I SUCK. >< ah, nekak sploh ne morem kaj na bolj konkretnega ciljat, ker niti ne vem, kako je sage povezana z maxom in sebastianom and actually it would be much much easier if i do know. (: tko da, mnjah, s temle ti nisem kaj dosti pomagala and i apologise for that, sweetheart.
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Tor 8 Maj 2012 - 12:59

    no pa pejmo po vrsti. ^^ torej, ne vem v kakšnem odnosu je chris z maxom/sebastienom? od tega bi blo precej odvisno tud kako sage gleda nanj.
    sej punca v resnici ni tako zelo zlobna in maščevalna, je pač treba razumet, da so jo pošteno poteptal, prežvečli in se je potem preprosto znebil. um, v srednji šoli je bla ona the perfect student - čiste petice, predsednica šole, skratka ukvarjala se je z milijonom in eno stvarjo, obenem pa bla vedno zapeta od glave do pet, fun wasn't in her vocabulary. lahko, da sta se takrat s chrisom res še družla (je leto razlike med njima ampak to se da spregledat XD) in ji je on tud predstavu maxa, spremljal celoten preobrat, ko je začela šolo postavljat na stranski tir in iskat vedno nove načine, da bi se znebila stresa, ki ga zraven prinaša priimek. lahko da mu je bila všeč že v tisti prvotni izdaji - shy little miss perfect, ampak se je zapletla z njegovim bratom in ko je stvar prišla na dan je blo precej hudo, ko sta se družini sprli. mogoče da njemu niso niti razložil zakaj se je šlo al pa mu niso dal prave verzije zgodbe - da je ona zanosila, da jo je max samo izkoristu in ni hotu med nobene veze več z njo, sage pa je mogla it iz mesta in naj se ne bi nikol vračala nazaj (but oh no, that's exactly what she did).
    vsi vanderbilti z izjemo sebastiena, ki je potegnil z njo (in je iz celega mesta samo z njem ohranila stike, zdaj pa ji namerava pomagat pri njenem mini revenge planu), so se ji blazno zamerli in jih namerava odstrelit kar po spisku (ne dobesedno). in lahko ma tud kakšno presenečenje za chrisa pripravljeno. kaj pa bi to blo, pa ne vem. zna pridobit njegovo pozornost in vzbudit tista stara čustva, samo da bi prizadela maxa in celo familijo, lahko ga izigra na kater drug način. ona ga seznani s tem kar se je v resnic zgodil in yeah, he's a goody-two-shoes ampak ona misl da se samo pretvarja... in dejansko ugotavljam, da tud jst nism nč pametnga napisala. XD
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Tor 8 Maj 2012 - 13:45

    oh wow, what a story! reflections still look the same to me, as before I went under, 3535015688 luv that, dejansko zna biti precej drame iz vsega tega, če vse osebe nekak prepletemo med sabo. :3 in, veš, kar si napisala, zna biti izjemno uporabno and i love you for that! reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 ohkay, najprej glede chrisovega odnosa med maxom in sebastienom. ^^ zdej z obema se ne razume nek ful dobro, what is pretty obvious. maxu predvsem zameri njegovo neobzirno obnašanje, potem ko jim je mama umrla in način, kako se je obnašal na pogrebu. like that he didn't even care that mommy died. ;D za kaj drugega se še nisva menili točno, bi blo pa fino, če bi se še zaradi sage bolj postani gledala. :3 in recmo, da je bila chrisu sage nekoč zelo všeč, kot si rekla, v tisti shy perfect obliki, tko da ga kar dosti pretrese, ko v bistvu izgine. in sploh, ko izve za to, da je bila noseča prav z maxom - i luv the idea, da chris ni vedel prave zgodbe, zakaj je v bistvu sploh odšla. and yesh, recmo, da jo je chris med tem časom pozabil pa vse - or so what he thinks -, ampak zdaj ko pride nazaj, se ob njeni bližini vseen počuti malce čudno, ampak pol ko mu sage pove vso zgodbo, pa itak spremeni vse zadeve. pač, ful je jezen pa vse, pa sploh ne more vrjet, da so mu kaj takega res prekrivali. in sage potem prav chrisa izkoristi, da se bo maščevala maxu, s tem da se chris tega sploh ne zaveda, ker je pač dosti naiven, da ji nasede. in ja, glede na to, da so vanderbiliti v glavnem bad guyi, je sage prepričana, da se pretvarja, kar pa seveda ni res. ;D sam da pol later on nekako izve, da se je v bistvu motila?

    okay, glede sebastiena. reflections still look the same to me, as before I went under, 4247392636 hm long story short - sta bratranca, v bistvu sta si bla vedno dosti blizu in vse, pol pa se skregata zaradi dekleta, gabrielle to be exact. (: naj bi bla pač oba zaljubljena vanjo, tud ona bi se vrtela okoli obeh, sam glede na to, da je bil seb mal tko bolj problematičen, se gab odloči za chrisa in s tem pač sebastienu zlomila srce. in pol mata nek fight in vse, pa yadayda our things. ;D in pač fora je, da se zdaj oba somehow počutita krivo in ja, things goes that way. XD zdaj ne vem, lahk bi bil sebastien tisti, ki bi chrisu povedal sporočil napačno zgodbo, glede na to, da ji je pomagu pobegnit? wow yes, ampak to itak ne vem, kok se zdaj še zadeva odnosa med sage pa chrisom. ;P ampak lahk pač pa lahk chris neko hero thing naredi zanjo, kaj pa jst vem kaj, tok da spozna, da pač ni takšna oseba? ali pa to po pomoti izve od sebastiena? sicer ne vem, če bi to šlo, i should ask sarah about that. :3 ampak ja, pač nekaj da se zgodi no. XDD ne vem, zdej sm se zgubila. XD
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Tor 8 Maj 2012 - 16:19

    yeah it's pretty intense. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073 um greva pač res, da ona da chrisa v isti koš z ostalimi in niti ne ve, da je mel back then on crush nanjo, bi ga pač zapeljala in to vrgla maxu pod nos al nekej. lahko se srečata in je on najprej cel napadalen, ker kaj se vrača, da bo spet težave pozročla in bo spor še večji ter sploh samo sranje, obenem je pa - wow, she changed so much, what the hell. sage popravi njegovo verzijo v resnično, so I guess they eventually hook up, ko si pridobi nazaj njegovo zaupanje in ji je sicer mal sumljivo, da jo on stalno sprašuje, če je blo res tako hudo, da je morala postat cela maščevalna in pasja - mogoče mu celo pove, da se namerava maščevat maxu ampak izpusti tisti del, da je on del maščevanja. potem pa enkrat on mogoče čisto mimogrede blekne kaj o tem, da pogreša tisto sage, k mu je bla všeč. in se tud njej zatresejo tla pod nogami, ko ugotovi kaj se dogaja in da chris res nima nobene povezave s preteklostjo. lahko se takrat hoče povsem umaknit od njega, ker ga noče več zavajat ampak so laži že šle predaleč in tud ona ni več povsem hladna do njega.

    zdej s sarah se nisva kej dosti menile o future dogajanju, tako da tuki ne morem kej dost rečt. hm, glede na to, da bo seb vedu za njen načrt, bi lahko tud vedu za vse kar se dogaja na sage/chris relaciji. sage se je precej navezala na seba in v prihodnjosti se bo verjetno samo še bolj. če se bo kej dogajal med njim in gabrielle bi pa znala nazaj k chrisu zletet pa bi blo prepozno, ker bi mu seb že povedu, da je bla z njem sam zarad maščevanja (mu to pove iz ljubosumja al kaj jst vem kaj). je odvisno še od sarah tole. XD

sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Tor 8 Maj 2012 - 19:35

    okay, sam ne vem točno, kakšen razlog o njenem odhodu bi njemu natvezili, da bi bil potem on ob njunem srečanju tako napadalen? perhaps you have sth in your mind? (: ker jst se ne morem spomnit ničesar dovolj dobrega, da bi lahk upravičlo njegovo jezo and i'm asking you for help. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 ker pač, nekako bi blo fino, če bi blo nekaj konkretnega. :3 sam pa predvidevam, da bo dosti pissed off, ko bo izvedel, da so mu v bistvu prikrivali vse, ampak obenem ji bo nekak hvaležen, da mu je vsaj ona povedla resnico. mogoče prav zaradi tega tudi kmalu popusti, obenem ga pa sage začne zapeljevat in vse. ;D drgač se pa z vsem ostalim strinjam, ja. <3 <3 sam on bo pretty much zmeden, ker še sam ne bo vedel, če jo je v bistvu pozabu al ne. in ona ga s svojim zapeljevanjem znova očara, sam da se pol vse poruši nazaj, ko izve, da mu je lagala in ga izrabila? aaa that would be AWESOME! reflections still look the same to me, as before I went under, 4247392636 pa to more nujno od nekoga drugega izvedet, of course it's sebastien in my mind. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 OHMYGOD, YES. reflections still look the same to me, as before I went under, 4247392636 and we'll definitely need sarah in this. reflections still look the same to me, as before I went under, 3535015688 i'll let her know, da naj si to prebere, ker ne vem, kok kaj sledi, tko da se bomo pol lahk naprej menle. :3
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Sre 9 Maj 2012 - 15:53

    hm, shit. ne vem, da je bila ona tista, ki je izkoristla maxa in nalašč zanosila (al pa zanosila z drugim ter ga potem hotela izsiljevat z otrokom). in da je potem ko je videla, da to ne bo šlo rekla, da jim ne bo nikol pustila pridt malemu blizu. potem pa so ji kao dali denar in je z ''resničnim'' očetom otroka šla v tujino. lahko so si izmislil kakšno evropo, je bla pa samo par zveznih držav stran. bi blo to kul? XD

    *crazy chicken dance of excitement*

    yes, yes. please inform sarah. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Čet 10 Maj 2012 - 10:19

    AAH AWESOME! reflections still look the same to me, as before I went under, 4247392636 res, čist zakon si se tole spomlna. hvala ti! <3 am ja, sarah sm že povedla and she is totally up for it. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106 bi mogoč midve kar počasi začele s tem asdfjhgj complicated thing al maš preveč gužve? :3 you say it.
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Čet 10 Maj 2012 - 13:23

    draga moja, tvojih pohval in komplimentov sploh ne sprejemam več, ker mi vedn čist preveč pihaš na dušo. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073
    nah, sploh nimam gužve, to be honest. Razz
    and, ker sem prebrala da morš neki za šolo delat, se bom potrudila pa začela. ^^ i'll let you know where to find me. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by chris vanderbilt Čet 10 Maj 2012 - 13:46

    pa kaj vi ljudje resno ne verjamete, ko vam človek pove the truth? *can't get it* če se pa res ne zajebavam, đizs krajs. XD če sem pač excited. pa lahko bi pisala z velikimi tiskanimi, pa ne morem, ker bi delovalo čudno. reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073 dobro.. ah.. *ne more si pomagat* AH YOU'RE SO NICE! reflections still look the same to me, as before I went under, 4247392636 res hvala, če lahko začneš! jst morm nrdit predstavitev za ita, pa se mi ne da. >< and that's probably not the thing that i should write on your plot.
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4488
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by mia lloyd Sob 12 Maj 2012 - 19:02

    damn, i see da imaš vse natrpano tule, but yes i want a piece of revengeful bitchy sister, if i may? reflections still look the same to me, as before I went under, 3535015688
mia lloyd
mia lloyd
student of astrophysics
student of astrophysics

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4405
Join date : 09/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Sob 12 Maj 2012 - 19:52


    awh, her little sister. :3 yes, yes, yes.
    sage potrebuje še kakšno malce bolj prijateljsko povezavo. nekoga, ki ji ne bo zaril noža v hrbet ob prvi priložnosti in ki nima veze z njenim 'izgonom' iz mesta. glede na to da sta dekleti izginili iz mesta ob praktično istem času, sta lahko ostali v stikih, tud ko ju je družina povsem odpisala. the lost lloyd's girls. reflections still look the same to me, as before I went under, 3766644106
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by mia lloyd Sob 12 Maj 2012 - 20:01

    oh yes, that would be awsome! reflections still look the same to me, as before I went under, 3535015688
    mia je njej stala ob strani, kolk je pač lahko iz tistega zdravljenja, sage pa pač njej in je perheps edina ni zares obsojala, da je padla v droge ter podobne zadeve, kot ostali, ki so se jo pač takoj odkrižali, le da se ne bi izvedela resnica about her drugs addict and stuff like that, tako da ja, perheps da lahko celo sage računa na njo pri njenem revenge planu, ker za mio res ni dvakrat za reči, da ne bi bila zraven, čeprav bi se znalo kar pošteno zaplesti, ker ona hodi z vanderbiltom, but this can be a good drama, right? reflections still look the same to me, as before I went under, 1295675073
mia lloyd
mia lloyd
student of astrophysics
student of astrophysics

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4405
Join date : 09/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by sage lloyd Sob 12 Maj 2012 - 20:13


    oh, holy cow. res si predstavljam, da bi se sage trudila zaščitit mio na vse možne načine. je občasno iz faksa šla k njej na obisk v rehab in imata res lep sestrski odnos. zdej ne vem po kateri strani je luke vanderbilt - max/chris brother al sebastien's brother? ^^
    bi jo zagotovo poskušala nekak odvrnit od njega in bi bila tisto i-told-you-so, ko bi se stvari med njima zapletale in bi ji skušala pokazat, da vanderbilti lloydovim dekletom ne prinesejo nič drugega kot heartbreak, pain and tears. za tisto vključitev v revenge plan te pa držim za besedo, sicer še ne vem kako se bo komu maščevala, se bolj sproti odločam ampak zagotovo se bo neki našlo.

    zdej ne vem lahk začneva z enim takim heart-to-heart pogovorom - po tistem ko mia spet sreča luka, sage ima za sabo srečanje z maxom + ne ve kaj narest glede sebastiena, ki se spreneveda da se med njima nič ne plete, etc.
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4460
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

reflections still look the same to me, as before I went under, Empty Re: reflections still look the same to me, as before I went under,

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu