Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nominacije za naj člana meseca maja Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
nominacije za naj člana meseca maja United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
nominacije za naj člana meseca maja Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
nominacije za naj člana meseca maja Ana nominacije za naj člana meseca maja Alma-copy nominacije za naj člana meseca maja 19-copy
nominacije za naj člana meseca maja Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

nominacije za naj člana meseca maja

+2
cleo westwood
tamsin lloyd
6 posters

Go down

Naj član meseca MAJA naj postane:

nominacije za naj člana meseca maja Vote_lcap125%nominacije za naj člana meseca maja Vote_rcap1 25% 
[ 3 ]
nominacije za naj člana meseca maja Vote_lcap133%nominacije za naj člana meseca maja Vote_rcap1 33% 
[ 4 ]
nominacije za naj člana meseca maja Vote_lcap133%nominacije za naj člana meseca maja Vote_rcap1 33% 
[ 4 ]
nominacije za naj člana meseca maja Vote_lcap18%nominacije za naj člana meseca maja Vote_rcap1 8% 
[ 1 ]
 
Skupaj glasov : 12
 
 

nominacije za naj člana meseca maja Empty nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by tamsin lloyd Sob 12 Maj 2012 - 12:00

NOMINACIJE ZA NAJ ČLANA MESECA MAJA
nominacije za naj člana meseca maja 4110565646
Glede na to, da smo kar lepo začeli z aktivnostjo našega foruma in pridno pišete (kar je bilo od vas tudi za pričakovati), je verjetno že čas, da zapolnimo tudi tisti kotiček v zgornjem desnem kotu foruma, ki je namenjen sliki za naj uporabnika meseca. in ker želimo, da imajo člani na tem forumu kar največ besede, bo tudi tu ta izbira za laskavi naziv v vaših rokah. ampak ker ima vsak svoje želje, glasovati pa ne moremo met desetimi različnimi člani, so pred nami najprej nominacije. nominirate lahko največ TRI člane foruma, ob tem pa prosim podajte vsaj kratko obrazložilo, zakaj natančno ste se odločili za tega člana. nominacije bodo potekale štiri dni. torej od "danes, 12.5. pa do torka, 15.5." potem bomo v administraciji določili štiri, ki so si po našem mnenju nominacijo najbolj zaslužili - med temi pa boste potem izbirali za naj uporabnika meseca in to vse do konca meseca.
prosim, če je lahko vsak član nominiran samo enkrat kajti ponavljajoče se nominacije pravzaprav ne prinesejo nič novega. laskavi naziv naj uporabnika pa lahko že nagrajeni uporabik vnovič prejme čez 6 mesecev. torej tisti, ki ga bo prejel v tem mesecu, ga bo lahko naslednjič prejel šele meseca novembra.

tisti srečnež, ki pa bo prejel ta laskavi naziv, bo od našega teama prejel 200 loyalty points in pa članstvo v za sedaj še ne zasedeni supinici coast elite. o tem kakšen ugodnosti bo imela ta skupina pa kasneje.

NAJ SE NOMINACIJE PRIČNEJO!


Nazadnje urejal/a tamsin lloyd Čet 17 Maj 2012 - 16:03; skupaj popravljeno 2 krat
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4509
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by cleo westwood Sob 12 Maj 2012 - 13:08

    torej moje nominacije gredo k trem ljudem in njihovim likom, ki so mi od vseh najbolj pri srcu, čeprav moram reči da se je bilo kar težko odločit. nominacije za naj člana meseca maja 3535015688

    ELEANOR WESTWOOD my little sis. :3 pač lik mi je zanimiv, sploh všeč mi je da ni nekako vsakdanji ampak ima miss westwood precej zanimivo preteklost in bolezen. veliko piše in ni vse samo lari-fari ampak je vsak post kvaliteten in zanimiv.

    TIANA CONNOR povezave z njo sicer nimam ampak sem šla prebirat kar nekaj njenih postov in moram reči, da sem se pri kakem kar nasmejala. šele ko si prišla na DG smo dojeli kako dobro je začela vesna pisat. do sedaj mi je bil še vsak njen lik všeč in brez skrbi lahko rečem, da si zasluži ta naziv.

    NOAH CONNOR moram reči, da mi je na sploh všeč karakter in posti in oh nico tortorella :333 noah is such a sunshine. ne bo nakladala ker se vedno večinoma ponavlja eno in isto - great work!
cleo westwood
cleo westwood
architect and artist
architect and artist

Število prispevkov : 54
Loyalty : 4462
Join date : 04/05/2012
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by erin bennett Sob 12 Maj 2012 - 18:41

    moje nominacije? I had to. prav, priznam, nominirala sem dva člana s katerimi si pišem, ampak sta tako kul da si to po mojem popolnoma zaslužita.saj bi dodala bi še sage, ampak bi se zaradi že zgoraj nominiranega noaha to ponovilo in ne bi bilo ravno smiselno, tako da, prav.

    CHRIS VANDERBILT, ker je pač awesome. ima že kar nekaj povezav nabranih in poleg tega mi je všeč tud dejstvo, da se za svoje odgovore vedno potrudi in poleg tega doda še luštno sliko in ker je njen Chris pač krasen lik, tud lepo zasnovan in nenavaden glede na to v katero družino ga je vtaknila. in ker so odgovori redni, poleg tega pa je z njo vedno mogoče imeti neko kul povezavo. nominacije za naj člana meseca maja 3535015688

    SAPPHIRE HOLMES, ker mi je všeč že celotna nenavadnost njenega lika. ne vem, ni veliko ljudi ki bi uspešno vodili tako zapleteno osebo kot si jo je ustvarila, ampak njej to popolnoma uspeva in tud redno in hitro odgovarja in je nasploh kul. morda subjektivni razlogi, ampak tud prav.^^ oh, in ker spada med tiste člane, pri katerih nikoli ne rabim premišljevati, kaj bom napisala v odgovor. nominacije za naj člana meseca maja 4187577547
erin bennett
erin bennett
journalism student
journalism student

Število prispevkov : 40
Loyalty : 4450
Join date : 04/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by sage lloyd Sob 12 Maj 2012 - 20:35

    khem, da še jst pristavim svoj lonček zraven. (:

    [sebastien/erin]
    hm. v bistvu ne morem verjeti, da sva prvi roleplay skupej opravili pred nekaj meseci na oxfordu v povezavi tamsin/kai in sem šele takrat izvedla za sarahine amazing pisateljske sposobnosti. oh my, what was I missing. *.* spada med tiste, ki jim nikdar ni težko odpisat - tud če nimaš časa, si ga boš pač vzel. če nimaš inspiracije, jo boš pač našel. če ti gre vse na živce, te bo post spravil v dobro voljo. etc. skratka, you rock.

    [taylor]
    asaswbfhwhbf (opala). nominacije za naj člana meseca maja 3766644106 taylor je tako neverjeten lik, ki se ga da razumet z različnih vidikov in ti predstavlja nešteto možnosti za povezave. enostavno obožujem osebnost, ki jo je tamara začrtala, in se mi zdi, da res izstopa na forumu. plus, i adore noah/taylor storyline, starcrossed lovers and all. in ne bom niti izgubljala besed s tem, da dobro piše, ker je to samoumevno. merci.
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4453
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by lauryn ward Tor 15 Maj 2012 - 16:23

Nominacije se zapirajo, hvala vsem za oddane glasove- nominiranci bodo razglašeni v najkrajšem možnem času.
nominacije za naj člana meseca maja 3535015688
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4582
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by tamsin lloyd Čet 17 Maj 2012 - 16:00

IN IZBRANI SO - v mesecu maju lahko glasujete za naslednje člane:
- TIANA/SAPPHIRE
- NOAH/SAGE
- SEBASTIAN/ERIN
- CHRIS

čestitke vsem že sedaj in vso srečo! nominacije za naj člana meseca maja 3535015688
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4509
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by chris vanderbilt Čet 17 Maj 2012 - 20:08

    saj se lahko komentira, ane? cuz i do wanna! XD torej, pač, ker me je sage že zgoraj prehitela pri nominacijah (really, f-you nominacije za naj člana meseca maja 1295675073 ne, saj ne XD), morem to napisat. first of all, morem rečt, da so ljudje, ki so nominirani poleg mene, res najbolj amazing, so i just gotta say that i'm really honored, da sem poleg. ker ja, jst bi kar vsem podelila moj glas, ampak ker se to na mojo velikovelikoveliko žalost ne da, sem mogla zbrat enega izmed njih. in ja, to je sarah, s svojima res adjsolsdhfpf awesome likoma. nominacije za naj člana meseca maja 3535015688 gosh, you guys have no idea, kok obožujem njeno pisanje in kako vedno z vsem pričakovanjem čakam na njene še toliko bolj awesome odgovore. pravzaprav je vse, kar je v povezavi z njo awesome, so i just keep saying that word. nominacije za naj člana meseca maja 3766644106 ampak, če sem pa res prav vedno tako zelo excited (--> in that way!) in vi ljudje mislite, da pretiravam - but truth is, i'm not exaggerating. i really don't. however, she really deserves it!! nominacije za naj člana meseca maja 4247392636 my love, you totally have my vote. nominacije za naj člana meseca maja 3535015688
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4481
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

nominacije za naj člana meseca maja Empty Re: nominacije za naj člana meseca maja

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu