Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ollie marry conner Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
ollie marry conner United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
ollie marry conner Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
ollie marry conner Ana ollie marry conner Alma-copy ollie marry conner 19-copy
ollie marry conner Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

ollie marry conner

2 posters

Go down

ollie marry conner Empty ollie marry conner

Objavlja by ollie connor Ned 10 Jun 2012 - 12:28

OLLIE MARRY, CONNER
"stuck in her daydream.. been this way since 18.. "
ollie marry conner Cats
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME ollie
FAMILY NAME connor
GENDER female
NICKNAMES everbody call her ollie
AGE twentytwo
GRADE/JOB stripper
SEXUALITY bisexual
PLAYED BYmila kunis

--------------------
HI I'M OLLIE AND THIS IS ME:
Če že govorim o sebi bi bilo najbolje, da se predstavim tako, kot me pozna večina ljudi. Sem izgubljeno dekle, ki ne najde smisla v svojem življenju. Le kako bi ga? Od majhnega sem gledala, kako je bil očetu prvi alkohol in kako je mama jokala vse noči v svoji sobi, potem ko je prišla iz svoje službe. Njena služba ni bila nič boljša kot moja. Po poklicu sem namreč striptizeta. In ne, ne obožujem svoje službe, opravljam jo samo zato, da lahko preživim. Vse moje stranke me poznajo po mojem srednjem imenu, torej Marry. Veliko ljudi me je vprašalo, zakaj še vedno plešem, zakaj si ne najdem boljše zaposlitve in sploh zdaj, ko ima mama novega fanta.. Odkar sem spoznala maminega novega fanta vem, da je nekaj na njemu, kar smrdi. Sama se izredno težko povežem in zaupam ljudem. Zakaj? Od vedno sem bila najslabši otrok, vsi pri naši hiši so bili boljši in mama je imela vse raje. Kako naj ji potem kar zaupam, ko domov pripelje odvetnika, ki drži glavo pokonci?
In če povem še nekaj o svojem očetu in mojih sestrah in bratih. Vsi me grdo gledajo, ker očetu pošiljam denar. Od denarja, ki ga zaslužim vzamem skoraj polovico in mu pošiljam denar vsak mesec samo zato, da lahko tudi on preživi. Kljub vsemu je še vedno moj oče in ne morem kar pozabiti nanj. Zaradi tega me moji bratje in sestre gledajo postrani in me imajo za hinavko in za dekle, ki nima pojma kako je oče uničil to družino. Toda jaz nisem pozabila in nikoli ne bom, še vedno se dobro spomnim kako je oče pretepal mamo, kako je pijan metal stvari ob zid. Toda na koncu zgodbe, brez njega še vedno ne bi bilo mene in nobenega naše krvi.
Naj povem še nekaj o ljubezenskem življenju, ki ga ima vsak. Moje ljubezensko življenje je bolj revno, kdo bi si pa želel imeti dekle, ki je striptizeta? Velikokrat svoj poklic zadržim zase, toda ob nekem trenutku ga enostavno moram povedati. Nisem še našla koga, ki bi bil zame pripravljen storiti marsikaj, to da ne verjamem v dobroto ljudi je zagotovo tudi zaradi strtega srca. Nikoli ne bom pozabila svojega prvega fanta, kako me je zapustil samo zato, ker nisem bila dovolj bogata, lepa.. Nismo vsi popolni in toliko kot kažem neko močno osebo, v sebi izredno trpim in samo čakam da sem sama in se lahko zjokam. Takrat postanem prava jaz.
Globoko v sebi sem torej izredno ranljiva oseba, vendar sem navzven močna, kot bi imela nek oklep, ki bi me držal pokonci. Ko spoznam pravo osebo sem zgovorna in prava prijateljica, vedno pa presodim sama kaj je prav in narobe. Nikoli ne poslušam drugih, trmasto in svojeglavo se odločam, kaj bo naslednji moj korak. Zaradi tega sem mogoče malce drugačna, ker ne padem vsakemu pod noge, ko omeni besedo denar ali kaj vse mi bo ponudil. Vedno najdem razlog, zakaj se tej osebi ne sme zaupati. Mogoče imam zato bolj malo pravih prijateljic, ker se težko odprem neznancem in težko povem kaj resnično čutim.
--------------------
YOUR NAME Peggy
HOW OLD ARE YOU eighteen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 4 years
SOMETHING AWESOME

[size=18]
how do you measure, measure a year
ollie connor
ollie connor
stripper
stripper

Število prispevkov : 1
Loyalty : 4358
Join date : 10/06/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

ollie marry conner Empty Re: ollie marry conner

Objavlja by eleanor westwood Tor 26 Jun 2012 - 13:54

ollie marry conner Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4573
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu