Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
klepet. Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
klepet. United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
klepet. Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
klepet. Ana klepet. Alma-copy klepet. 19-copy
klepet. Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

klepet.

+13
mia lloyd
madeleine westwood
chris vanderbilt
may olivier
cleo westwood
ethan ward
sage lloyd
sebastien vanderbilt
max vanderbilt
taylor holmes
tamsin lloyd
eleanor westwood
lauryn ward
17 posters

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Go down

klepet. Empty klepet.

Objavlja by lauryn ward Sre 2 Maj 2012 - 14:12

chat, chat, chat!
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4587
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by eleanor westwood Čet 3 Maj 2012 - 14:03

    heyhey people !

    dejmo še ta klepet oživeti, bi bilo pametno je tako ? torej what`s up with you guys ?

    če povem po pravici so tele počitnice več kot prehitro minile in niti malo mi ne diši dejstvo, da prihaja na plano najbolj naporen mesec v šoli -.-" i mean ko samo pogledam moje teste od naslednjega tedna dalje me prime, da bi kr za vedno ostala doma hah ^^
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4577
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 14:10

    meni osebno je biu tale tedn fenomenalen! klepet. 3535015688 španija resnično kapo dol in tisti, ki še niste doživel tega maturanca morte nujno it (: nebo vam žou, no vsaj meni ni blo ^^

    drugače pa juj forumček je odprt (: in ljudje, če še veste kje kej oglaševati - just do it! (:
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4514
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by eleanor westwood Čet 3 Maj 2012 - 15:23

    ah ja naslednje leto bom pa js mela maturanca and i`m excited ker yeah ko gledam slike od naših je videt da so se mel več kot dobro and yeah i know that we will have fun too ^^ pa naj bla španija al grčija naša destinacija Razz

    jup oglaševat pa se hitro opisat in pisat, pisat, pisat heh ^^ ga mormo mal zalaufat klepet. 3535015688
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4577
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by taylor holmes Sob 5 Maj 2012 - 8:53

    well hello to everyone! klepet. 3535015688

    in ja, maj je nenormalno naporen in imam občutek, da če preživim to me ne bo ubilo nikoli čisto nič. Razz

    sicer pa, ravno včeraj sem se končno spravila gledat the hunger games in sem čisto navdušena. klepet. 3535015688 neverjetno super fantastičen film, edino kar mi ni najbolj všeč je bil konec, iz čisto preprostega razloga - ker ne dojamem, za katerega dečka se je odločla. -.- Razz še kdo podobno navdušen? ;D

    in kako preživljate ta čudovit, sončen vikend? (:
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4471
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by max vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 13:00

    jao jao, ste mogli ta super forumček odpret res ravno zdaj, da me povsem distracta od šolskega dela? klepet. 1295675073

    jaz se hunger games še vedno nisem spravla gledat, pa tut knjigo berem že....od poletja verjetno. skratka želim si met kej časa za kino in za branje. poletje kje si???

    vikend preživljam za računalnikom in ob branju teh povzetkov in opisov oseb za esej na maturi wuuhuu .. -.- resnično upam na navdih in tekoče pisanje jutri. drugače pa eno "fun" šolsko vprašanje za maturante.. kera drama vam je najljubša? klepet. 3273298254
max vanderbilt
max vanderbilt
windsurfing instructor
windsurfing instructor

Število prispevkov : 31
Loyalty : 4439
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by sebastien vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 13:14

    hunger games, oh so awesome.^^ sicer mi je knjiga načeloma še vedno bolj všeč kot film ker je v knjigi pač vse bolje opisano in so v filmu ene par scen izrezali oziroma preuredili, ampak kljub temu, loving it. prebrala sem že drugi del, tretjega pa imam na računalniku, čeprav se nikakor ne morem spravit zraven zaradi mature, gwah.

    in ja, najljubša drama? Limonada. ali pa Stebri družbe so mi še nekako v redu, Revizorja imam čez glavo dovolj ker smo največ delali na tem, se mi zdi, Cankar me pa depresira. good luck to all of you tomorrow. klepet. 3535015688
sebastien vanderbilt
sebastien vanderbilt
con artist
con artist

Število prispevkov : 66
Loyalty : 4486
Join date : 06/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by sage lloyd Pon 7 Maj 2012 - 10:21

    yaaay, hunger games. :3 sem prebrala trilogijo jeseni v angleščini še pred tole celotno slovensko evforijo in bila povsem navdušena nad konceptom collinsove. od tistega naprej sem prebrala še precej knjig tega dystopian stila in celoten žanr je nadvse fenomenalna zadeva, ki vedno znova preseneča. bookworm here, yes.

    in končno je esej za nami. sem vedla, da brez veze da zganjam paniko in sploh še kaj prebiram. oba naslova sta mi bila prav smešno lahka in kanček predvidljiva, pisala sem pa prvega - pri drugem bi se znala vseeno kje zafrknit. najljubša od dram pa stebri družbe all the way. :3 i love lona hessel, top shit. Very Happy

    kako ste danes še ostali? ^^
sage lloyd
sage lloyd
law student
law student

Število prispevkov : 47
Loyalty : 4458
Join date : 06/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by ethan ward Pon 7 Maj 2012 - 15:37

    eh js sm film nekje na pol gledala, ko sem bila pri prijateljici sam nekako sva ga potem opustili, ker sva zaspalo hja to je tisto, ko se ob 4ih ponoči spraviš gledati film klepet. 1295675073 sicer pa sem tako ali tako v planu imela za med poletjem, da dobim te knjige nekje in jih preberem v miru nekje na plaži kadar mam v resnici največ časa in se preživljam s požiranjem črk takrat pa res samo živim za knjige hah ^^ na primer lani sem prebrala nekaj preprostih romanov, vampirske dnevnike in vampirsko akademijo woah, right ? (:

    sicer pa ja dost dober dan že to mi je bilo milo, da smo zaradi mature v šoli imeli popoldanski pouk in ni bilo tistega zgodnjega jutranjega vstajanja. nekako je bil celoten dan lažji kot pa ga začeti z zvonenjem budilke petnajst do sedmih hah ^^
ethan ward
ethan ward
director
director

Število prispevkov : 21
Loyalty : 4436
Join date : 06/05/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by taylor holmes Pon 7 Maj 2012 - 16:18

    jaz tudi komaj čakam, da bom mela čas in bom v roke vzela knjige, ker se moj seznam poletnega branja z vsakim dnem lepo daljša in izgleda več kot super. ^^

    meni pa ta pouk popoldne ni bil prav nič všeč, ker mi je bilo nenormalno čudno ob štirih polgledati na uro in zavzdihniti, da me čaka še ena ura pouka. -.- pa še praktično nič nisem zamudila, glede na to, da smo ob enajstih šele začeli, v istem času pa sem pisala cpp. brezveze. Razz

    mimogrede, kam je izginil sonček? lepo vreme, toplo ozračje in vse ostalo, kaj spada zraven? ta dež me spravlja v depresijo. -.-
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4471
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by tamsin lloyd Pon 7 Maj 2012 - 16:35

oh ubogi vi xD nam se je začelo petnajst čez enajst pa pet čez dve smo bili konec, basta, finito (: pri nas bi na koncu tud če bi imel popoldan pouk polovica folka oddala športno napoveda kao da majo treninge ipd. in na koncu bi jih pri pouku ostalo pet, ki bi pa kej hitr skliznli domov (:
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4514
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by cleo westwood Tor 8 Maj 2012 - 11:39

mah nam se je začelo 20 čez enajst pa še to smo mel dam do 15 čez štiri ker smo imel samo6 ur in ne 8 kot ponavadi. meni osebno je blo fajno ker sem lahka do 10ih spala in sem mela 10 do enajstih bus kar je pač pomenilo da sem spala 10 ur pa še nekaj. pač 1x na teden bi pomojem blo fajno met tkole pouk. ampak ja pol pogledaš ven in ves sonček in vse -.-

moj telefon je šel v franže. sem ga dala na popravilo in ga zdej verjetno ne bo dva/tri tedne, ker sej to gre tam bolj počas, ne? pač sem dobila kot nadomestilo samsung corby, sicer najboljša zamenjava kar so jih imel. je na touch samo ne vem kje je wifi. mah, bedno.

bedno, bedno, bedno! prepoved računalnika. ni fer!? k sreči da se brat kdajpakdaj pozabi odjavit in potem hitro letim na forume ali pa tko kot zdejle da grem med informatko mal gor - bogu hvala za informatiko klepet. 3535015688 ! hehe kaj kej počnete ljudje?

nič oglaševanja ampak na forever this way vam administracija pripravlja nekaj zanimivega, in DG - kje ste ljudje!?
cleo westwood
cleo westwood
architect and artist
architect and artist

Število prispevkov : 54
Loyalty : 4467
Join date : 04/05/2012
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by sebastien vanderbilt Sre 9 Maj 2012 - 12:29

yello. se opravičujem zarad moje nenadne odsotnosti, sam je zdaj toliko učenja da sem skoz za zvezki. čeprav vem, da to ni prava tema. in dans še preživim, pa bo. jutr pišem psihologijo pa angleščino, hopefully zadnja testa v gimnaziji. I'm so happy I could die. klepet. 1295675073

torej ja, glede tega da tičim za zvezki pa se nalivam z redbullom in kavo niti ne počnem kaj pametnega. sem pa srečna tud zarad tega, ker dejansko ne rabimo več hodit k pouku. še vedno nameravam k tistim nujnim stvarem ala matematika za katero sem total antitalent, drugač bi bil pa najbrž že čas da se začnem učiti za maturo. oh, joy. klepet. 1295675073 pa še ta vročina me ubija. gwah. >__<

anyhow, kako ste ostali? klepet. 3766644106
sebastien vanderbilt
sebastien vanderbilt
con artist
con artist

Število prispevkov : 66
Loyalty : 4486
Join date : 06/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by may olivier Sob 19 Maj 2012 - 5:42

    dobro jutro, guys! klepet. 3766644106 nekaj tiho je zadnje dni tukaj, kaj pravite? hm... in mislim, da si nihče izmed nas ne želi, da bi tako zelo awesome forum postal neaktiven... še predenj bi v bistvu sploh prav zaživel. anyway, kako ste kaj? kaj počnete?
may olivier
may olivier
waitress
waitress

Število prispevkov : 39
Loyalty : 4436
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Kraj : coast city, usa

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by eleanor westwood Sob 19 Maj 2012 - 6:31

    mislim, da je malce šola zdaj kriva i mean naslednji teden imam 3 teste pa milijon možnosti, da sem kaj vprašana hah (: ko se nam bo sčistilo bo zagotovo tako kot na začetku, ampak sama obljubim da če bom zvečer dobila kaj časa in bom imela še kaj volje za napisat da bom ^^ we need to keep this active ^^
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4577
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by chris vanderbilt Sob 19 Maj 2012 - 20:31

    it's quiet hurr, true, ampak nekak se bom jst potrudla, da bom odpisovala, vsaj ob večerih, če bo šlo. (: just u guys don't die, please. :3

    mnah mnah, nič pametnega nimam za povedat, ker se mi pač ne dogaja nič takega. klepet. 1295675073 morda sam to, da smo meli včeraj konec pouka in je blo res prav fino, ko si se zavedal, da je konec gimnazije za vedno in da ne boš nikol več imel predmetov like maths. XD sam še maturo je treba nrdit pa bo. (: in ta je že čez dva tedna, sploh ne morem verjet, kam so šla vsa ta štiri leta gimnazije, sploh pa zadnji letnik. o.O ampak dobro, ne bi več o šoli. morda ma kdo kaj bolj zanimivega za povedat? kaj se vam kaj dogaja? (: just, ah, please be alive. will ya? klepet. 3535015688
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4486
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by may olivier Ned 20 Maj 2012 - 8:58

    jaz trenutno samo čakam na odgovore - prejšnje dni nisem šla v šolo, ker sem bila bolana in sem imela čas za odpisovanje. ^^ mene še čakajo štiri leta mučenja z matematiko - mam pa vsaj srečo, da grem na konservatorij za glasbo in to pomeni, da ne bom imela kemije, fiziko pa samo dve leti. klepet. 1295675073

    meni je tko žal, da ljudje več nič ne pišejo na forumu... že forever this way je zadnje čase čisto tih in res si ne želim da bi bilo enako še s tem forumom, ki je čisto preveč awesome in dobro narejen, da bi lahko bil kakšen razlog za to, da bi tako hitro propadel, kot večina forumov dandanes. ampak saj zaenkrat še kar nekaj članov hodi gor, tako da se mi ni preveč za bat.

    ... in že spet je nedelja. če pa kaj sovražim, so to nedelje. še ponedeljki so mi boljši, ker takrat vsaj vem, da nisem nič delala za šolo in je prepozno, da bi to spremenila, v nedeljo pa imam vedno polno glavo nekega dela, na koncu pa ne naredim nič. danes pa še grem na nek piknik h kolegici... zato niti nočem, da bi mi šola pokvarila dan. ^^

    kako ste kaj ostali? kaj počnete? klepet. 3535015688
may olivier
may olivier
waitress
waitress

Število prispevkov : 39
Loyalty : 4436
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Kraj : coast city, usa

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by cleo westwood Ned 20 Maj 2012 - 10:52

    iii, matematika -.- komaj čakam nekako, da se znebim srednje šole čeprav niti nisem dobro začela. mislim prvi letnik, gor dol eno leto mi je neverjetno hitro minilo. čeprav na začetku priznam da mi sploh ni bilo v srednji všeč ker sem zgubla najboljše prijateljice in zdaj kar nobena nima nobenega časa da bi se videle, vsaka za počitnice nekam gre in niti ne verjamem da bo med poletjem kaj drugače.
    matematika je grozna priznam, in doma kar nočejo dojet da jo bom mela 2 - čeprav bi sama rekla, da sem neznansko vesela. (: ampak ja to so pač starši, ki od nas pričakujejo samo najboljše. -.-

    may nekak te razumem. tut sama sovražim nedelje, ker ne vem mam občutek da se nič pametnega ne dogaja, pa še zgodaj moram vstajat. ne vem, saj mi je kul x-factor pa tko, da lahka lenarim but i miss my people s katerimi sem včasih dan za dnem preživljala vikende.

    drugače pa nekam slabe volje sem danes. čakata me dva obupna tedna, sploh pa ne vem kaj se mi točno dogaja ampak ja. Razz kaj pa ostali, ste kaj boljše volje? (:
cleo westwood
cleo westwood
architect and artist
architect and artist

Število prispevkov : 54
Loyalty : 4467
Join date : 04/05/2012
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by madeleine westwood Ned 20 Maj 2012 - 13:18

    hi guys, se še jaz tule oglasim. tegale foruma pa res ne bomo pustili, da zamre. saj pomoje se še ni preveč za bati, zdaj je pač gužva v šoli, vsaj pri meni je tako. potem pa bo lažje in bo spet na polno zaživel, i'm sure. klepet. 3766644106

    v šoli imam še dva tedna, ki sta polna testov in spraševanj, potem pa se mi stvari počasi umirijo, komaj čakam res. seveda pa morem zato zdaj še malo stisnit, da bodo ocene čim boljše in potem uživancija. letos poleti me pa tudi čaka kar nekaj stvari, ki se jih res veselim. pa ostali? kakšne načrte imaste kaj za poletje? :3

madeleine westwood
madeleine westwood
photography student
photography student

Število prispevkov : 20
Loyalty : 4430
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by may olivier Pon 21 Maj 2012 - 20:02

    ja, zdaj nas ima res velika večina ogromno dela za šolo. sploh si ne morem predstavljati kako je tistim, ki letos pišejo še maturo, ker jaz že v tem devetem razredu komaj zdržim in nekako le pridem skozi. vsekakor pa je forum preveč awesome, da bi lahko pustili, da bi tako hitro zamrl - čeprav imajo pri tem veliko vlogo adminke... anyhow, zaenkrat res še ni panike, ampak res upam, da se to ne bo zgodilo in hkrati tudi, da bi temu forumu nekako uspelo prevzeti ''vodilno vlogo'', ker defying gravity trenutno tako ali tako ni skoraj nič aktiven in nimamo nobenega dobrega in tudi kvalitetnega aktivnega foruma.

    ravnokar ležim v svoji postelji, z matematičnim zvezkom pred mano in se učim - no, naj bi se učila, ampak ugotavljam, da bolj se učim, manj mi je jasno. na srečo do zdaj nisem imela problemov z matematiko in sem skoraj brez učenja imela vedno pet, ampak tole nenapovedano spraševanje na koncu šolskega leta je pa čisto too much. mislim, komu pa se še da zdaj čisto na koncu učit matematiko? hmm... boljše, da tega niti ne govorim, ker si morem popravit tisto nezadostno, ki mi jo je zadnjič napisala v redovalnico, ker nisem znala predpisa za linearno funkcijo or whatever, bitch! ampak dovolj o šoli, ker mislim, da noben ni ravno zainteresiran za pogovor o tej temi.

    kako ste kaj? klepet. 3535015688 je tudi pri vas danes bilo tako deževno vreme? mene je cel dan glava bolela in potem sem mogla hodim približno en kilometer po dežju brez dežnika... fuuuuu-
may olivier
may olivier
waitress
waitress

Število prispevkov : 39
Loyalty : 4436
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Kraj : coast city, usa

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by sebastien vanderbilt Pon 21 Maj 2012 - 20:42

    povsod je. matura. povsod! klepet. 1295675073 lol, pridem na forum po tem ko sem preživela popoldan z urejanjem zapiskov za zgodovino, pa prva stvar ki jo vidim je matura. delno mam slabo vest ker se še ne nek intenzivno pripravlam, sam po drugi strani mam itak občutek da se še noben ne tk zares in to. tk da ja, another topic, yes please. klepet. 3273298254

    dež, ja. dejansko že cel dan dežuje, sam da itak nisem dans kam šla in je bil tak udoben deževen dan ko sem lahko bila doma s svojim čajem in gledala serije. ne spomnim se kdaj sem bila nazadnje zares v šoli. oh well. jutri grem na razredno da lepo izvem kako in kaj zdaj s spričevali, da preverim da imam vse lepo zaključeno in bo. sam wow, ne morem verjeti da bo že konec srednje šole, to je šlo prehitro mimo. ampak sem pa vesela, da bo mimo. oh yes.^^

    poletje? pojma nimam. dejansko. ciljala sem na kakšno potovanje, ampak to je že pol odvisno ne sam od mene, tud od drugih. pa hotela sem na kookse, sam da seveda, dokler se spravim kupit vstopnico so že razprodani. fuu. -__- ostali?
sebastien vanderbilt
sebastien vanderbilt
con artist
con artist

Število prispevkov : 66
Loyalty : 4486
Join date : 06/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by eleanor westwood Tor 22 Maj 2012 - 5:39

ne, ne forum ne bo zamrl to če ne se bom jaz na prvem mestu borila pa tudi ostali dve adminki se bosta zagotovo potrudili. samo dela je veliko v šoli in počasi se nam bo že vsem spraznilo pa se bomo vrnili. tako me adminke kot vi ostali ( i hope hah Razz ) tako, da če imate sedaj kaj časa in odprte pogovore inje sogovorec gor vi kar pišite in pišite sama bom pa vsak dan obiskovala ravno toliko da se vidi da sem gor in da vsaj urejam administrativne zadeve kolikor hitro se da ^^

in ja tale dež, bljak fej in fuj sam mi je nekako lažje se za učit pol, ko vidim da zunaj ni ravno trideset stopinj pa sonček jaz pa gnijem za kakšno zgodovino ampak dež in sivina and all. haha (:
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4577
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by chris vanderbilt Tor 22 Maj 2012 - 17:31

    ja, DG je zdej mal v pavzi, ker tko al tko mamo zdej vsi precej nabasano v šoli, tko da smo se nekak v administraciji odločil, da ga 'oživimo' šele tam enkrat junija, ko bo vsaj za večino že vse mim - za nas maturante sicer ne, ampak vsaj za ostale. XD tko da, jst tud upam, da bo ta forum kaj živel no. ker zdej praktično povsod tiho in prazno, which i don't like at all. pač, ne bom vas silila v pisanje, ampak če dobite kaj časa, res probite kaj spisat, da ne bo tko strašljivo tiho tu. (: sm vidla, da je zdej tud nek novi forum na sceni in najbrž je polovica folka kar tja pobegnilo? klepet. 1295675073 sej ne da bi bila kaj proti, sam opažam pač. ^^ bi se pridružila, pa žal tematika ni zame, tko da.. well, yeah.

    drgač pa je vreme res neki čudno, ja. pr nam ne pada dž, bolj oblačno je vse. sam je bedno, ker je bolj mraz. >< res čudno, še v petek sm crkvala od vročine, zdej pa kr neki. mnja.

    iin ja, kako pa kaj drgač? XD dans je evrovizija, ne? boste gledal? (: bomo vidli kako bo, letos se zdi, da ni tok dobrih pesmi. no, ja nemičija je zakon. <3 pa mogoč se še kera najde no.
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4486
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by mia lloyd Tor 22 Maj 2012 - 19:34

well of course, da ne bomo pustile da zamre, samo da gre ta maj skozi, dobimo naj člana meseca ter ostale zadeve in se bomo potrudle nardit en superduper dogodek, da pa sploh ne bo tiho at all, pa še šola se bo umirila. tako da ja, ne bo zamrl, no worry, ne bomo dovolil. klepet. 3535015688
glede novega foruma, pa niti ne morem reči, da je posebno nabasan and stuff like that, malce glasnejši kot ta, ampak ne morem rečt, da so neki posebej naval'l, kot so iz defying gravity sem, njah.(:

uff vreme, ubija, res. sicr sem res, da ceu cait za knjigam in je vreme neki k gre mim mene, ampak useen je mal beden tole sivo vse, prou zabedira. Razz

a danes je? oh my, zdaj sem izpadla kot največji neandetalec mnda.XD
ampak ja, pitty, ne bo mi uspel gledat, kr dans sam za fizko pa matematko sedim, zadne kontrolke, k more bit nujno kul ocena. damn, ta šola na konc res ubija. še mau pa bo, še mau -.-" (:
mia lloyd
mia lloyd
student of astrophysics
student of astrophysics

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4403
Join date : 09/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by chris vanderbilt Tor 22 Maj 2012 - 21:32

    JEDWARD STA ŠLA NAPREJ!

    ohmy še vedno precej overexcited, ampak čist sm že pozabla, da sta tud onadva dans! klepet. 3535015688 sm že mislna, da ne bosta šla naprej, pol pa sta bla lih v tazadnji envelope. :33 woah. no ja, sej pesmi drgač niso ble tko slabe, čeprav še zmer ne morm vrjet, da so tiste babice od rusije dejansko šle naprej. >< ohkay, if u didn't watch u probably dunno what imma talking bout, but u can go check it anyway. (: kaay, smetim tuki chat z zadevo evroviziji. hm, pa drgač? klepet. 1295675073 lol ne. naša eva je v četrtek deveta po vrsti, vsi nujno gledat! klepet. 1295675073 dobro, zdaj sem najbrž izpadla kot nek eurovision freak, mnja. klepet. 1295675073
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4486
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

klepet. Empty Re: klepet.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu