Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
pohvale. Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
pohvale. United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
pohvale. Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
pohvale. Ana pohvale. Alma-copy pohvale. 19-copy
pohvale. Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

pohvale.

4 posters

Go down

pohvale. Empty pohvale.

Objavlja by lauryn ward Sre 2 Maj 2012 - 14:29

vam je forum všeč? pohvalite ga tukaj!
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4583
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

pohvale. Empty Re: pohvale.

Objavlja by taylor holmes Pet 4 Maj 2012 - 20:28

    ne morem verjeti, da bom prva, ki se bo oglasila tukaj, but i have to. ;3
    forum je čista perfekcija. čudovit skin, super ideja in še bolj zasnova, da ni cannonov ampak samo družine, to je vsekakor nekaj novega in zanimivega. sem že omenila, da resnično obožujem skin? pohvale. 3535015688 še vedno sem nekoliko brez besed, ampak kar sem hotela povedati je
    - excellent job girls! pohvale. 3535015688
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4467
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

pohvale. Empty Re: pohvale.

Objavlja by chris vanderbilt Sob 5 Maj 2012 - 8:37

    oh forum je vsekakor nicely done, tole je blo bolj love at first sight, veste? *oh kje je tist chuckle smajl?* pohvale. 3766644106 pač ja, grafika je res prekrasna, pa pol zasnova in vse skup, ker se vidi, da so se ustvarjalke maksimalno potrudile. pohvale. 3766644106 in tudi meni je ful všeč to, da so samo opisi družin in ne cannoni kot sami - res unikatna ideja, ki ti ponuja velik svobode pri ustvarjanju lika, which i really like. :3 res super, da ste se kaj takega spomnile. pohvale. 3535015688 bi pa mela še ene par pripomb, če lahko.. prvič, nisem ravno prepričana, če vam testni račun zares deluje. mene namreč ni hotelo vpisat, čeprav sm tisočkrat poskusla notr pridet - lahk sm jst idiot, al pa je res nekaj ne deluje. kaj jst vem. ;D no, imajo itak pol gosti vse vidno, tko da hvalabogu nisem imela problemov s pregledovanjem foruma. čeprav ne vem, zakaj je potem tu sploh potreben tester, ampak dobro. XDD am ja, pa tisti oglasi na vrhu mi ponavadi grejo na živce in bi blo res fino, če bi jih odstranili. *lol, i'm such annoying person* ampak ja, to bo mislim da vse. (: še enkrat vse pohvale vsem staffovkam, ki so na noge postavile tak čudovit forumček. :3
chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4482
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

pohvale. Empty Re: pohvale.

Objavlja by eleanor westwood Sob 5 Maj 2012 - 8:55

    hvala vam za pohvale, nam veliko pomeni pohvale. 3766644106

    glede test računa mislim, da bi ga prvo morali še narediti ampak za zdaj je viden vsem tako, da se bo to že uredilo upam, da vas ne moti za zdaj heh ;D
    glede oglasov pa je očitno možno skriti samo adminom - nova ideja forummotiona in ne glede na to kaj sem klikala je očitno za vas vidno- meni na primer ni (: tako da to bi z veseljem popravila cus i don`t like them at all ampak ko se kaj ne da se očitno ne da. (:

    edit : aja pa kar se smeškotov tiče, če želite kakšnega imeti send me a pm pa ga bom dodala ^^ seveda naj vključuje slikico le tega ^^
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4573
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

pohvale. Empty Re: pohvale.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu