Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gabrielle alexis bennett Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
gabrielle alexis bennett United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
gabrielle alexis bennett Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
gabrielle alexis bennett Ana gabrielle alexis bennett Alma-copy gabrielle alexis bennett 19-copy
gabrielle alexis bennett Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

gabrielle alexis bennett

2 posters

Go down

gabrielle alexis bennett Empty gabrielle alexis bennett

Objavlja by gabrielle bennett Sob 5 Maj 2012 - 15:52

GABRIELLE ALEXIS BENNETT
"I don't have to be anyone other,
than the birth of two souls in one."
gabrielle alexis bennett Tumblr_lxlcz4zEZo1qa4ltvo1_r1_500
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME gabrielle alexis
FAMILY NAME bennett
GENDER babe, ofc.
NICKNAMES gabi, elle
AGE twenty-two
GRADE/JOB student of medicine
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY danneel harris which is kind of awsome. :3

--------------------
HI I'M GABRIELLE AND THIS IS ME:
»dubidu, za razliko od ostale populacije, mi je čisto v redu, če se opisujem. no, začnimo na začetku, kajne? no, moje ime je gabrielle, po mili volji mi lahko pravite celo gabi ali elle, čeprav mi je elle nekako skrivoma bolj pri srcu. gabi je vseeno tisto bolj za otroke, ali pač? kakorkoli, srednje ime in priimek je alexis bennett, ampak s tem se ni potrebno ukarjati kajne? oh, priimek je znan? precej tipično, ni bilo ne prvič ne zadnjič, da kdo ve za nas. no, če se vrnemo v preteklost, moram priznati, da življenje ni bilo vedno najlažje. vse se je začelo, ko sta se moja starša spoznala. precej lepa ljubezenska zgodbica, ki pa se je tragično končala. imeli smo čudovito otroštvo, vendar saj veste, nič ne traja večno in tudi naša sreča ne. tako sta pri mojih rosnih letih ter tako smo bili skupaj z bratim in sestrami bili prestavljeni k teti. čeprav sem vedno dvigovala glavo ter igrala močno dekle, vendar to zares nisem bila. drugi so se tako ali drugače ukvarjali z vsem ostalim ter dosti je bilo tolažbe za moje mlajše sorodnike, tako da sem sebe dala na stran ter oporo nudila ostalim. vedno sem bila takšna, da sem zadeve zadržala zase ter se nasmejala in rekla, da se v redu, vsakič ko so vprašali. v redu, v redu, v redu. vedno sem v redu. minevala so leta, prešla sem v svojo mladostniško obdobje ter priznam- nič kolikokrat sem potrebovala oporo odraslega. imela sem nešteto vprašanj o tem in onem, vendar sem preprosto ponosen tip človeka ter tega nisem nikoli naredila. preprosto sem bila vedno tista, ki ima vse kar potrebuje, ki ve vse kar more vedeti. čeprav je bila zadeva v res popolnem nasprotju. tako sem na zabavah preprosto pila dokler sem lahko in nato naslednje jutro bruhala, bila prekleto bleda, vendar za vse skupaj sem se preprosto izgovorila, češ da sem kaj takega pojedla ali kaj podobnega. vse te zabave so bile skrite. prav tako se je zgodilo tudi z prvim fantom… no, ni bil ravno fant, če sem iskrena. v svojih dvaindvajsetih letih za to nisem imela časa, no mogoče priložnosti. no, tako imenovan »fant« je bil le tisti, s katerim sem bila eno noč ter posledično na sestrini zabavi izgubila nedolžnost. priznam, mogoče bi bilo bolje, da bi poslušala učitelje v šoli ter upoštevala to zadevo, da si bomo to zapomnili za vedno, vendar kar je bilo je pač bilo. kljub temu, da sem res nekdo, ki rad ven hodi, pa hkrati moja šola ni nikoli trpela. dokaz za to je moj študij- medicine. končujem zadnji letnik ter tako bom postala zdravnica in moje življenje se bo zopet nadaljevalo, zaprto v rutino. čez dan bom reševala človeška življenja, čez noč pa bom uničevala svoja jetra z alkoholom- moja večna navada. no, pa sem le nekaj povedala o sebi kajne? no, še o karakterju, kaj naj rečem… trmasta, zaprta vase, ker sem se navadila, da nobenem ne povem kaj me muči, prednost dajem ostalim ljudem ter imam tisto navado, da moram vsakem priskočiti na pomoč, tako ali drugače, če zmorem ali ne. dobro, vztrajnost ter nasmejanost prav tako spada v moj karakter. še kaj? mislim da ne. vendar če vas zanima- ne grizem, brez skrbi me ustavite na ulici ter me pozdravite. res lahko.«
--------------------
YOUR NAME tams!
HOW OLD ARE YOU 8teen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY about 4 years
SOMETHING AWESOME woah, second one! and oh my, you rocks :3


how do you measure, measure a year
gabrielle bennett
gabrielle bennett
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 36
Loyalty : 4431
Join date : 05/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

gabrielle alexis bennett Empty Re: gabrielle alexis bennett

Objavlja by eleanor westwood Sob 5 Maj 2012 - 15:56

gabrielle alexis bennett Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4557
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu