Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ain't no angel gonna greet me. Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
ain't no angel gonna greet me. United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
ain't no angel gonna greet me. Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
ain't no angel gonna greet me. Ana ain't no angel gonna greet me. Alma-copy ain't no angel gonna greet me. 19-copy
ain't no angel gonna greet me. Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

ain't no angel gonna greet me.

5 posters

Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Čet 3 Maj 2012 - 15:33

    noah jasper connor,
    25 years, barman, high school drop-out, L.A. citizen.

ain't no angel gonna greet me. Tumblrm22w06pfpn1rny6sco

    please, meet noah connor. v srednji šoli je bil fant trmasto odločen, da bo vsem po spisku dokazal, kako zelo se motijo o družini connor. stvar se je končala z njegovo izključitvijo tik pred maturiranjem, s tem pa je po vodi splavala tudi njegova želja, da se vpiše na medicinsko fakulteto in diplomira. danes je povsem spremenjen in sledi o osemnajstletniku z velikimi sanjami in vizijo ni več. namesto tega je postal precej zagrenjen in nezaupljiv. na prvem mestu je in bo zanj vedno njegova družina - navkljub temu, da je mama bivša pocestnica, da ne mara novega očeta in da so vsi connerjevi otroci tako ali drugače zabluzili v življenju. o sebi in o svoji preteklosti ne govori nikdar in nikomur, poleg tega pa kot obrambo večkrat uporabla cinizem ter nikomur ne pusti do sebe. na ta način že vnaprej prepreči, da bi mu kdo zlezel pod kožo in bi on potem to osebo prizadel. noče, da bi se na koncu izkazalo, da je kot oče, pijan prasec, ki pretepa družino. ženske so zanj vir zabave in povsem neresna malenkost iz zgoraj navedenih razlogov. če bi šlo vse po načrtih bi danes končeval prakso in se uveljavljal v medicini, tako pa pijanim kretenom streže koktejle. life is good, right?

    feel free to sex him up, he's a dazzling little bastard. :3 ideje so vedno zaželjene, sicer pa izvedemo brain-storming in bo že nekaj nastalo. ^^


connections,
tamsin, [enemies with benefits]
eleanor, [now you're just somebody that I used to know]
tiana, [right kind of wrong]
taylor, [starcrossed]


Nazadnje urejal/a noah connor Tor 8 Maj 2012 - 17:46; skupaj popravljeno 4 krat
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 15:40

    mogoče kakšna dirty povezavica med njim in tamsin? (: glede na to, da on izkorišča ženske za zabavo, ona dela isto z moškimi? (: hm ain't no angel gonna greet me. 3535015688
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4493
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Čet 3 Maj 2012 - 15:51

    oh my, this two would look incredibly hot together. :3
    torej, I'm totally up for it. bi pa z veseljem zadevo potegnila malo nazaj v preteklost. so, noah je bil je izključen iz srednje šole, ko je treščil enega od bogatašev, ki si je spravu nad njegovega mlajšega brata - we could say that the rich kid was tamsin's brother, K? in potem je bilo nujno potrebno najti en način, da bi se vsaj malce mu maščeval, ker ga je spravu ob ugled in prihodnost. that's why he screwed tamsin - ona je bila takrat stara 15/16 let, sweet little lies from the infamous bad boy, losing her virginity perhaps?zato potem tud tisto njeno prepričanje, da so moški itak vsi isti.
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 15:56

    woah this could work indeed <3 in lahko na nek način potem sedaj enemies with benefits. like vse je že za njima, on se je maščeval njenemu bratu, ona je potegnila kratko in na koncu se je ona držala nanj ker ji ni bl fer vse skupej, njemu je lahko celo en mičken žou ratalo zanjo, but kar je blo je blo. in potem nevem še vedno se poznata in yadada ona mu tisto še vedno zameri čeprav mu je od takrat potem še parkat podlegla, on to vsakič s pridom izkoristi. nevem kako nej bi potem pač zdej onadva funkcionirala <3
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4493
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Čet 3 Maj 2012 - 16:02

    lahko, da so po tistem vsi izvedli za incident, kar je pripomoglo k temu, da mu je ona vse skupej še bolj zamerla, njemu pa je narasel status tipičnega člana connorjevih. tako da vsi vejo, da se ne marata, sovražita or whatever, ker sta v javnosti vedno drug drugemu v laseh, se pa ponavadi vse konča na wcju/v spalnici/wherever. enemies with benefits bi kar ustrezalo. ampak bi ju pa jst potem mal zresnla glede cele povezave s kkšnim dogodkom? ne vem, glede na to, da on v resnici ni player oziroma mu vse to njegovo početje ni po godu, se verjetno še danes počut prekleto krivega za vse kar se je takrat dogajal in da je ona nosila posledice nečesa kar je naredil brat. uh, ampak zdele sem povsem idealess za dodatni zaplet, ker bi se morala it učit matematiko. (: i'll try to think about it some more, za kasnejše razvijanje tegale. lahko pa začneva z enim od njunih slavnih fighting-turns-into-making-out prepirov? če se ti da začet, ti z veseljem prepuščam, sicer pa jst jutri spišem. ^^
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 16:07

    no se bova potem nekej spomnili za naprej, začniva pa kr s temle jupsi (: bom začela pa me najdi :3
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4493
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by eleanor westwood Čet 3 Maj 2012 - 19:03

    ah, ne morem si pomagati da ne bi šla mimo tebe ain't no angel gonna greet me. 3766644106 is there place for my honeybee ellie ? (:
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4556
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Čet 3 Maj 2012 - 19:34

    ain't no angel gonna greet me. 4110565646 always.

    hm, i'm thinking school-mates in high school? lahko sta si bla tud precej blizu in je bla ellie ena redkih, ki so vedeli za njegove načrte (studying medicine and all), jo je pa po njegovi izključitvi povsem zaprl ven. like completely completely shut her out. mogoče celo čez noč, ko se je pač odloču, da vse skupej nima več smisla in da če že vsi od njega pričakujejo da bo vedno vse zajebal, potem bo to pač naredu. (: tako da se je on takrat precej spremenil, nehala sta se družit in hm hm, ne vem. lahko da sta se enkrat srečala, lets say a year or two ago v enem od klubov in so šle stvari precej daleč pa je on pol en storming out of the room izvedu in ji zamrmral nek oprosti pa se pobral in od takrat naprej sploh nimata več kontaktov pa tud drug drugega se bolj kot ne izogibata. emmm, ne vem kok je tole razumljivo ampak je prvo kar mi je padlo na pamet. XD
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tiana connor Čet 3 Maj 2012 - 20:45

    ooh my awesome older brother :3 še kaj prostora za tiano?^^
tiana connor
tiana connor
waitress
waitress

Število prispevkov : 52
Loyalty : 4445
Join date : 02/05/2012
Age : 34
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by eleanor westwood Pet 4 Maj 2012 - 6:47

    yaaayz ain't no angel gonna greet me. 3766644106

    ej, mislim da razumem kam ciljaš ampak okej naredim kratko obnovo da vidim če sem res prav razumela hah (: skratka school- mates in highschool, druženje pa to in ona je celo vedela za njegove načrte potem nek popolni shout out nje iz njegovega življenja za kar ellie seveda ni bilo ravno vseeno ampak she moved on in se je v tistem času še dodatno naučila da je škoda izgubljati čas nad ljudmi katerim očitno ni toliko do tebe and then a year ago srečanje v klubu, kar je že za ellie čudno da je šla ampak kaj pa vem nekdo jo je že spravil tja in se ponovno srečata le da tokrat stvari odpeljejo v čisto drugo smer in on se ob jutru samo hitro pobere, sprav skupaj nek oprosti in ona spet ostane sama well she would be angry and disappointment ampak ja recimo da se potem zdaj ponovno srečata in bi iz nekega čudnega razloga v sebi na nek neroden način že spravila ven nekaj v smislu zakaj? iiiin ja sploh pa je pri nama stalnica da se preprosto samo pustiva odpeljati pogovoru, right ? (: ampak upam da sem vsaj prav razumela vse tole :3
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4556
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Pet 4 Maj 2012 - 13:11

    tiana, hey there sister. ^^ yes, če ne drugega bi noah potreboval nekoga, ki ga ne bi cel čas gledal postrani in bi vedel za celo zgodbo v preteklosti. siblings + best friends + partners in crime + always sticking out for each other + ... you get my point, right?

    eleanor, something like that yes. Razz gee, i suck at explaining myself. torej, greva v najinem stilu in se spravim jst nekam začet, ti sporočim kje me najdeš pa greva kamor naju odnese oziroma se sproti dogovarjava. :3
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tiana connor Pet 4 Maj 2012 - 14:14

    yes, yes :3 pri vsem tem pa tisti tipični zaščitniški bratski - sestrski odnos zaradi katerega sta si stalno v laseh (: mogoče kakšna huge drama okoli tega, da tiana naj ne bi bila njegova prava sestra, ampak mogoče hčer kakšnega bogataša or smth. in gre za neko družinsko skrivnost, ki šele sedaj pride na dan?
tiana connor
tiana connor
waitress
waitress

Število prispevkov : 52
Loyalty : 4445
Join date : 02/05/2012
Age : 34
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by eleanor westwood Pet 4 Maj 2012 - 18:13

    awh that would be great yes ain't no angel gonna greet me. 3766644106 in ja ni problema you just let me know pa se potem kot si sama rekla, ko bo potreba dogovoriva sproti kam pa kako
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4556
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by taylor holmes Pet 4 Maj 2012 - 20:36

    howdy! ^^
    noah sounds more than awesome in nekako imam v mislih idejo, ki bi se znala razviti v kaj zelo zanimivega, if you're up for it? ain't no angel gonna greet me. 4187577547
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4450
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by noah connor Pet 4 Maj 2012 - 20:41

    tiana, um um, dej mi pošlji zs pa mi malce razloži tole s tem zapletom, da ona ni connorjeva - as in she would be his half-sister or not related at all? ker zdele mi je avtomatično na pamet padlo par zanimivih 'kvazi-incestnih' idej, če ne bi blo dejanskega krvnega sorodstva and so. Razz

    taylor, ahoj. ^^ of course i'm up for it, i'm all ears - zs? :3
noah connor
noah connor
barman
barman

Število prispevkov : 88
Loyalty : 4491
Join date : 03/05/2012
Age : 30
Kraj : los angeles, CA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by taylor holmes Pet 4 Maj 2012 - 20:44

    zs it is, asap. ^^
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4450
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by taylor holmes Sob 5 Maj 2012 - 8:46

    here we go and take your time. (:
taylor holmes
taylor holmes
medicine student
medicine student

Število prispevkov : 58
Loyalty : 4450
Join date : 04/05/2012
Age : 29

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tamsin lloyd Ned 6 Maj 2012 - 13:48

tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4493
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by tiana connor Pon 7 Maj 2012 - 20:31

tiana connor
tiana connor
waitress
waitress

Število prispevkov : 52
Loyalty : 4445
Join date : 02/05/2012
Age : 34
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

ain't no angel gonna greet me. Empty Re: ain't no angel gonna greet me.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu