Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
charlie cyan connor Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
charlie cyan connor United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
charlie cyan connor Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
charlie cyan connor Ana charlie cyan connor Alma-copy charlie cyan connor 19-copy
charlie cyan connor Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

charlie cyan connor

2 posters

Go down

charlie cyan connor Empty charlie cyan connor

Objavlja by charlie connor Pon 7 Maj 2012 - 20:26

CHARLIE CYAN CONNOR
"slowly sinking, wasting, crumbling like pastries"
charlie cyan connor Dgtfhjgfdsx
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME charlie
FAMILY NAME connor
GENDER female
NICKNAMES char or arlie, but most of the time just charlie
AGE twenty-three
GRADE/JOB unemployed
SEXUALITY bisexual
PLAYED BY the amazing gillian zinser

--------------------
HI I'M CHARLIE AND THIS IS ME:
Najbrž edina tukaj takega mišljenja, ampak popolnoma verjamem v to, da se zgodi vse, kar se mora, v za to točno določenem trenutku, ko so dane vse okoliščine, verjamem v usodo, da je to še vedno nekaj o čemer se svet gre in prepričana sem, da jo sami vsekakor ne znamo izoblikovati na svoj način, ampak da jo imamo že ob samem začetku določeno in popredalčkano, brez da hočem, brez da nočem. Mogoče sem se napačno lotila mojega začetka in vam ponudila na pladenj čisto drugačne stvari, ki me v resnici sestavljajo in delajo edinstveno, ampak čeprav blestim v delanju lažnih prvih vtisov, bom tokrat vse čisto odkrito izlila iz sebe, brez tistih trapastih izmikov in olepševanj, in pokazala kdo sem, če odložim svojo masko zabavne in divje punce pod katero so me ljudje največkrat označili. Saj se popolnoma strinjam s tem, da nikakor ne spustim nobene zabave ob kateri z vrtoglavimi petami, mini krilcem, kozarcem alkoholne pijače se smejim in obešam na neznane fante, zraven pa se poskušam ne podreti na tla že po neštetem kozarcu. Za povrh se pa celotna noč končna z avanturo z kakim moškim od katerega sem naslednji dan zgodaj zjutraj zbežim in upam, da ga naslednjih par dni ne bom naključno srečala in z njim mogla opraviti kak pogovor o mojem izginotju. Oh, ne hvala! Resne zveze prav verjetno niso bile na seznamu mojih želja, ampak konec koncev, kdo jih pa potrebuje? Oh ja, zdaj sem spet malce zašla na drugo temo. Torej, rodila sem se mati in očetu, ki pa je svoj čas raje zapravil tako, da je skoraj vsako noč napival in mrtvo pijan prihajal domov, mati pa vsa zaskrbljena in nas toliko prej spravila v posteljo, da nismo v živo videli, kako je mati dobila kakšno klofuto od njega, čeprav to je bilo poredko,ampak vseeno dovolj grozljivo, da je ta dogodek ostal prisoten še nekaj dni. Nekaj let kasneje je mati začela spoznavati novega moškega, ki je s svojo dobro izobrazbo se zaposlil kot odvetnik in je mnogo več zaslužil in tako je tudi mati se odločila, da bo svojega moža pustila in življenje nadaljevala z tem odvetnikom. Zvečer je vsem otrokom razlagala, da bo ta zveza spremenila naš svet na bolje, da bomo od začetka vse šli, da se bomo imeli lepo, ker bo malo več denarja in gor pa dol. Svet se mi je obrnil za stoosemdeset stopinj in takrat sem začela spoznavati slabo družbo, hodila na zabave in zgodaj zjutraj vračala domov z največjim glavobolom, ampak najbolj smešno je bilo to, da sem mislila, da me bo pri kakih dvajsetih letih že minilo vse, ampak poglejte me. Sem morda nehala? Sem postala normalna odrasla ženska in se posvetila študiju? Sem iz svojega življenja kaj spletla in zgradila? Prav bedno se je zjutraj pogledati v ogledali, z razmršenimi lasmi in v pižami, in biti razočaran nad sabo, ker vidiš kakšna nula si in kako drugi že lepo gradijo prihodnost in že vejo, da bodo postali kaki blazni odvetniki ali zdravniki, jaz pa še vedno izbiram med tisoč možnosti, a tiste ta prave nikakor ne morem začutiti in se sprašujem, kje in s kom bom živela čez nekaj let. Tokrat sem najbrž spet naredila vtis, da sem neka nesposobna in zmedena punca, ki ne ve kaj bi z svojim bednim življenjem, ampak, iskreno, res ne vem kaj naj z njim. Mogoče je to le še en razlog več, zakaj vse noči preživljam v zatemnjenih klubih in se skrivam pred resnico, da sem le pokvarjena smrklja, ki življenja ne najde drugje kot pa pri alkoholu in mehkih drogah, to imam najbrž kar po očetu. In že spet sem zašla, prekleto. Očitno nisem zmožna napisati nekega ušivega življenjepisa. No, z njenim novim ljubimcem se nismo nekaj zelo razumeli, ker so kljub vsemu imeli raje svojega očeta. Vsaj tako je bilo pri meni in sem kakršnekoli pogovore z njim, našim novim očimom, le čudno izpeljala in pravzaprav nisva imela kakšne posebne teme za pogovarjati, ampak me je mati vedno grdo pogledala, če sem imela tako povezavo do njega, saj mi pravi, da mu moram biti hvaležna, ker je našo družino postavil na noge, da je njegov denar rešil našo krizo in, da sem iz svojih starih grdih oblačil, lahko kupila nove. Verjetno ima kar prav s tem, da preveč kompliciram in iščem rešitev iz vsakega dreka. Skratka, hojla! Charlie Cyan Connor, me strašansko veseli.



--------------------
YOUR NAME larra.
HOW OLD ARE YOU fourteen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY almost two years now.
SOMETHING AWESOME <3


how do you measure, measure a year
charlie connor
charlie connor
unemployed
unemployed

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4415
Join date : 27/04/2012

Nazaj na vrh Go down

charlie cyan connor Empty Re: charlie cyan connor

Objavlja by eleanor westwood Pon 7 Maj 2012 - 21:17

charlie cyan connor Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4574
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu