Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
tiana jordan connor Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
tiana jordan connor United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
tiana jordan connor Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
tiana jordan connor Ana tiana jordan connor Alma-copy tiana jordan connor 19-copy
tiana jordan connor Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

tiana jordan connor

2 posters

Go down

tiana jordan connor Empty tiana jordan connor

Objavlja by tiana connor Čet 3 Maj 2012 - 7:23

TIANA JORDAN CONNOR
"No one should negotiate their dreams. Dreams must be free to fly high. No government, no legislature, has a right to limit your dreams. You should never agree to surrender your dreams."
tiana jordan connor Dido1
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME tiana jordan
FAMILY NAME connor
GENDER female
NICKNAMES tiana
AGE 24y
GRADE/JOB waitress
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY emily didonato

--------------------
HI I'M TIANA AND THIS IS ME:
moje življenje je odkrito rečeno bedno in na podnu od samega trenutka, ko sem prijokala na ta ušivi svet. biti na koncu prehranjevalne verige vsekakor ni nikomur ravno pretirano v veselje - le kdo je rad kjerkoli in pri čemerkoli zadnji? jaz v svojih štiriindvajsetih letih še nisem spoznala podobnega človeka in ne verjamem da sploh kje obstaja. in ja connerjevi smo zadnji - tudi postavljanje na trepalnice ne bi pomagalo spremeniti očitnega dejstva, vsem dobro znanega, meni in moji družini nedvomno še najbolj. čeprav so se z maminim novim možem stvari vsaj malo začele za celotno družino obračati na bolje - ni nam več treba gledati na vsak dolar, si v ušesa tlačiti vato ob teŽkem prepiranju s pijanskim očetom ter pod vrata v majhno sobico podstaviti stol, da ne bi ta isti nemarni osebek od očeta položil roke nate v svojem pijanskem besu in bi se naslednji dan prikazal s črnico na očeh. mama se je sicer trudila nas obvarovati pred njim, žal pa ji ni vedno uspelo. leta in leta smo vsi prenašali torturo nasilnega očeta ter ga nekega sončnega popoldneva naposled le zapustili, ko se je odmajal nazaj v bližnjo gostilno. marsikdo bi našo mamo pocestnico označil za brez hrbtenice, a meni se zdi, da je ni hrabrejše ženske in je tistega dne za odhod pogum morala povleči prav iz petnih žil. življenje proč od tirana ni bilo nič bolj milostno z nami, še vedno je bilo potrebno imeti streho nad glavo in s praznim želodecem tudi nisi mogel dolgo postopati po svetu, prazna vreča navsezadnje ne stoji pokonci, kajne? okoliščine so tako mene kot sestre ter brate prisilile v marsikatero dejanje, ki se jih v nasprotnem primeru nikoli ne bi poslužili, če bi živeli v normalnih družinskih razmerah, a v hudi sili še hudič muhe žre... šola je bila kmalu obešena na klin oziroma je to gre to bolj za mojo olepšano različico, saj se ne bi hotela hvaliti s špricanjem, ki je vodilo do izključitve, nad čemer se sicer nisem pretirano pritoževala - navsezadnje sem bila v tistih najstniških letih mnenja, da nihče drug kot jaz najbolje ve kaj je dobro zame. bila sem trmast in samosvoj otrok s predolgim jezičkom, ki je vedno moral imeti zadnjo besedo v svojem jezikanju in ne bi rekla, da sem se pretirano spremenila v kasnejših letih. še vedno sem impulzivna, divja in redko dvakrat premislim preden kaj zinem. biti brez dlake na jeziku z bolečo iskrenostjo ni vedno najboljši recept za uspeh, kajti mnogim preveč veselo stopiš na žulj in kasneje trpiš posledice. vsaj nekoliko sem se uspela naučiti zajeziti svojo resnicoljubnost, ki ni pretirano cenjena v natakarskih vodah, kjer moraš biti osladno prijazen in strankam lesti v rit, če želiš dobiti napitnino in obdržati službo, saj si samo eden izmed mnogih, s tem pa pogrešljiv in že naslednji dan brez nujno potrebne službe. tekom let sem se dovolj naučila prijaznosti s strankam in modro držati jezik, četudi bi jim včasih tisto kavo najraje zlila naravnost v naročje ob njihovem omavalužujočem odnosu le zato, ker naokoli hodijo z debelimi denarnicami. preveč me vprašate zakaj sploh še vztrajam, ko imam sedaj dovolj vsega in bi se končno lahko posvetila še čemu drugemu, a na nek nenavaden način vseeno uživam v svoji službi, kjer vsakodnevno spoznavam nove in nove ljudi, saj mi komunikativnost ravno ne povzroča pretiranih težav. poleg tega pa sem rada samostojna in neodvisna, s svojim denarjem, čeprav ne prisluženim v kakšni fini službi z mastno plačo. brez slabe vesti bi lahko zapravljala očimov denar za marsikatero zadevo o kateri sem nekoč lahko samo sanjala in brala v revijah, vendar sem se preveč navadila skromnosti in življenja z minimalnimi standardi, da bi imela željo se vreči v noro nakupovanje v modnih butikih z dragimi blagovnimi znamkami. prejšnjo življenje, ki je vsebovalo od vlomov v avtomobile, kraje hrane v marketih, do bordelov in prostitucije zaradi hitrejšega zaslužka, je še preveč zakoreninjeno v meni in nekaj časa bo še potrebnega za znebiti se ga. definitivno ni bilo v mojem življenskem planu postati pocestnica kot je bila mama, pač me je marsikaj prislilo spustiti se v te sfere življenja na katerega nisem prav ponosna - ponosna ali ne del moje preteklosti pač je. v mojih ambicijah ni več prodajanje telesa za denar, ki je bil samo skrajni izhod v sili, ampak za začetek predvsem dokončanje srednje šole, z vpisom naprej na smer fotografijo, ki me zanima že od nekdaj - le da nikoli ni bilo možnosti po uresničitvi sanj. mogoče se bo tudi meni, kot členu na koncu verige, enkrat nasmehnila sreča in ne bom ves čas le životirala ob pobiranju drobtini, ki padejo z miz bogatašev. upanja se mi ne manjka in navsezadnje je le vse mogoče, kajne? v moj cv se bi lahko zapisalo marsikaj kar niti slučajno ne kliče po hvali, vendar bom mogoče jaz tiana jordan connor, hči pocestnice in pijanca – ali katerihkoli drugih staršev, saj sodeč po vizualnosti niti ne spadam v krog naše 'čudovite' družine, pojma nimam ali imam drugega očeta, so me zamenjali v porodnišnici z drugo novorojenko ali celo ugrabili bogati družini, ne vem in se niti ne poglabljam v podobna nesmiselna vprašanja. hči kogarkoli že, natakarica in bivša prostitutka nekoč v prihodnosti postala svetovno znana fotografinja, z dobrim možem ob strani in brez skrbi glede financ. sanje navsezadnje niso prepovedane niti nam z nekaj dolarji v žepu, kajne?

YOUR NAME vesna
HOW OLD ARE YOU 22y
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 6y+
SOMETHING AWESOME pure perfection


how do you measure, measure a year
tiana connor
tiana connor
waitress
waitress

Število prispevkov : 52
Loyalty : 4465
Join date : 02/05/2012
Age : 34
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

tiana jordan connor Empty Re: tiana jordan connor

Objavlja by tamsin lloyd Čet 3 Maj 2012 - 8:34

tiana jordan connor Sprejet
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4513
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu