Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
avery sydney vanderbilt Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
avery sydney vanderbilt United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
avery sydney vanderbilt Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
avery sydney vanderbilt Ana avery sydney vanderbilt Alma-copy avery sydney vanderbilt 19-copy
avery sydney vanderbilt Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

avery sydney vanderbilt

2 posters

Go down

avery sydney vanderbilt Empty avery sydney vanderbilt

Objavlja by avery vanderbilt Ned 6 Maj 2012 - 12:40

AVERY SYDNEY VANDERBILT
"i'm hanging on but growing cold"
avery sydney vanderbilt Untitled-18
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME avery
FAMILY NAME vanderbilt
GENDER female
NICKNAMES ava, ry
AGE 21
GRADE/JOB student of law
SEXUALITY bisexual
PLAYED BY claire holt

--------------------
HI I'M AVERY AND THIS IS ME:
Življenje je znano po svoji nepredvidljivosti. Neko obdobje ti postelje z mehkimi puhastimi blazinami, naslednje pa ti že pokaže ostre kremplje. Ne veste kaj mislim s tem? No prepričana sem, da se vam bo vse razjasnilo še preden se boste prebili do konca tega zmedenega in po vsej verjetnosti tudi dolgočasnega spisa o meni in mojem dragem življenju. Torej, da začnem lepo od začetka: moje ime je Avery - poznana pa sem tudi kot Ava, Ry ter Sydney - in izhajam iz družine Vanderbilt. Ja, iz natanko tiste družine, ki je pred nekaj leti dobila pridevek "propadla" in katere člani naj bi se zapisali kriminalu. Na tem delu si boste najbrž postavili dvoje vprašanj: 1. so te govorice resnične? In 2. Zakaj se je to zgodilo? Na prvo vprašanje vam ne bom odgovorila. Zakaj? Mogoče zato ker ne vem, mogoče ker nočem nikogar izdati in mogoče ker s tem ščitim samo sebe. Odločitev je povsem vaša... In kar se tiče drugega vprašanja: na tega vam lahko odgovorim. Nekdaj smo bili dokaj povezani. Saj veste, običajna družina s svojimi vzponi in padci. Potem pa so naši mami nekega dne odkrili raka in vse se je bliskovito hitro spremenilo. En dan je bil naš svet še cel, že naslednji pa se je vse razbilo v milijon koščkov, ki jih nihče ni znal zlepiti nazaj skupaj. In tudi mi smo se spremenili. Mislim, da jaz še najbolj. Nekdaj sem bila pridna punčka, ki je vse dneve tiščala nos v knjige in sanjala o študiju, sanjski službi, ljubečemu možu, manjši hiški v kakšnem predmestju in o še ne vem kakšnih otroških bedarijah. Na svet sem gledala skozi rožnata očala in prepričana sem bila, da bo moje življenje potekalo po ustaljenih tirih, brez večjih zapletov. Navsezadnje, le kaj bi lahko šlo narobe? Bila sem prijetno, prijazno in nekoliko naivno dekle, ki je vedno dajalo prednost drugim. Nikoli nisem pila, kadila ali hodila na zabave in ljudje so name gledali kot na nekoga odgovornega in zaupanja vrednega. Moja prihodnost je bila povsem jasna. Šla bom na neko priznano univerzo, doštudirala in nato živela svoje povprečno nepomembno življenje, dokler se ne bom postarala in umrla. No in potem je kot strela z jasnega prišel rak iz z njim tudi korenite spremembe mojega značaja. Nikoli nisem bila ravno močna oseba in smrt moje mame me je tako zelo pretresla, da sem se za nekaj mesecev zaprla pred svetom. V tistem obdobju nisem govorila z nikomur in nekajkrat sem celo pomislila na samomor. Seveda pa se mi je na koncu nekako uspelo pobrati in nadaljevala sem svoje življenje. Vendar ne več kot stara jaz, temveč kot nova prerojena Avery. Ker me je bilo strah, da bi me nekoč nekdo spet tako pustil na cedilu kot me je moja mama, sem ljudi začela odrivati proč od sebe. Najprej povsem nezavedno, potem pa mi je to prišlo v navado. Naenkrat ni bilo več sledu o prijaznem veselem dekletu, zamenjalo ga je hladno, nekoliko vzvišeno in predvsem sebično dekle, ki je naravnost uživalo v lomljenju src in se ni nikoli navezalo na nikogar. Ja, prav ste slišali. Ni mi več mar kaj si drugi ljudje mislijo o meni. Ni mi mar zanje in za njihova bedna majhna življenja. Trenutno sama sebi povsem zadostujem. Oziroma, vsaj prepričujem se v to. Globoko v sebi vem, da pogrešam toploto pravega prijateljstva in je življenje brez tega občutka zgolj polovično. Ampak, zdaj je prepozno. Ne morem več iz kože čustveno otopelega dekleta, ki bolj kot v čemer koli drugem uživa v alkoholu in zvezah za eno noč.
--------------------
YOUR NAME lucifer
HOW OLD ARE YOU fifteen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 2-3 years
SOMETHING AWESOME the game is on


how do you measure, measure a year

avery vanderbilt
avery vanderbilt
law student
law student

Število prispevkov : 7
Loyalty : 4398
Join date : 05/05/2012

Nazaj na vrh Go down

avery sydney vanderbilt Empty Re: avery sydney vanderbilt

Objavlja by tamsin lloyd Ned 6 Maj 2012 - 12:42

avery sydney vanderbilt Sprejet
tamsin lloyd
tamsin lloyd
sociology student
sociology student

Število prispevkov : 80
Loyalty : 4506
Join date : 23/04/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu