Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
chris ty vanderbilt Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
chris ty vanderbilt United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
chris ty vanderbilt Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
chris ty vanderbilt Ana chris ty vanderbilt Alma-copy chris ty vanderbilt 19-copy
chris ty vanderbilt Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

chris ty vanderbilt

2 posters

Go down

chris ty vanderbilt Empty chris ty vanderbilt

Objavlja by chris vanderbilt Pet 4 Maj 2012 - 17:00

CHRIS TY VANDERBILT
"i care too much. that's how i get hurt."
chris ty vanderbilt Chace-1
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME chris
FAMILY NAME vanderbilt
GENDER male, obviously
NICKNAMES just chris
AGE 22 years old
GRADE/JOB student (veterinary medicine)
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY chase crawford it is! :3

--------------------
HI I'M CHRIS AND THIS IS ME:
Veste zakaj ne maram opisov, kakršnega zdaj pričakujete od mene? Prav zaradi tega, ker ljudje čisto enako reagirajo, ko jim omeniš, da prihajaš iz družine Vanderbilt, zloglasnega imena, ki ga pozna slehreni človeček tega mesta. In prav zaradi tega se vedno predstavim kot Chris in ne kot Chris Vanderbilt - pravzaprav bi tisto repno besedo takoj odščipnil, če bi se dalo ali pa ga nadomestil s kakšno drugo, ki ti pred očmi naslika par nevšečnih dejstev kot ga moj priimek. Pa ne da bi se sramoval svojega porekla, prej bi rekel, da mi že vse skupaj najeda, ko te kamorkoli greš spremlja na stotine radovednih pogledov, zgolj zaradi tega, ker jih zanima, kako dam preživlja fant iz elitne družine, ki se je pred leti zmanjšala za enega člana. Lahko bi se reklo, da je bil prav tisti dogodek, ko se je z našega sveta poslovila mati, ključna prelomnica, ki je zaznamovala našo družino. Od takrat je namreč vse drugače, sploh ne vem, če nas lahko še poimenujem kot skupnost - namreč vsi člani, ki so bili včasih sklenjeni v trdno verigo so zdaj samo še posamezni členi, ki ne gredo več skupaj. Smešno, ko večina ljudi še vedno misli, da denar lahko kupi vse - predvsem ljudje nižjih slojev (če že moram tako reči, namreč prav tega razslojevanja ne maram), ki še vedno živijo z gorečo željo, da bi zadeli na loteriji in se kopali v bogastvu, kakor vsa elita Coast cityja. Verjemite ali ne, jaz bi takoj zamenjal denar za pristne in tesne medsebojne odnose in zna se zgoditi, da sem edini v naši družini, ki na prvo mesto ne postavlja razkošnost, temveč prav iskrenost odnosov. Spadam namreč med tiste ljudi, ki ne marajo laži, a ravno teh je v današnjem svetu vedno le več. Laži, spletke, prevare - vse to sem okusil že neštetokrat, a to samo zaradi lastne naivnosti. Sem namreč oseba, ki lahkomiselno zaupa ljudem, še posebej pripadnicam nasprotnega spola. Priznam, nikoli se jim ne morem upreti, a ne mislite, da sem zaradi tega ljubitelj zvez za eno noč ali kaj podobnega. Ne, pravzaprav do kaj takega pride samo takrat, ko pregloboko pogledam v kozarec, kar pa se ne godi preveč pogosto, glede na to, da - če se le da - hodim z glavo na zabavo. Nisem ravno pretirani ljubitelj alkohola, kaj šele cigaret in ostalih trdih drog, a kljub temu se zgodi, da sem bil že večkrat po krivem obsojen, zgolj zaradi tega, ker pač naša družina slovi po preprodajanju prepovedanih substanc. Meni to ni všeč, se razume, a proti temu ne morem kaj dosti - namreč, že večkrat sem se poskušal pogovoriti z brati in jih odvrniti od tega početja, pa nikoli nisem zadeve zares rešil. Če sem natančen, sem jo do zdaj vedno skupil, na takšen ali drugačen način - kar se pogosto zgodi, ko hočeš ljudem pokazati pravo pot in jih neagresivno pripraviti do sprave. Za razliko od mojih bratov in sester pač nisem agresiven, niti ne maščevalen, četudi me ljudje zaradi priimka, ki se drži mojega imena, pogosto napačno ocenjujejo. Sem preprosto oseba, ki ne zahteva nič več od poštenosti in kančka pozornosti ljudi, ki jim poklanjam mojo skrb. Ne, nisem tisti, ki bi rad bil v središču pozornosti, tudi nisem samotar, ki ne bi bil sposoben komunikacije in sproščenosti - sem preprosto zlata sredina, kar je včasih še najboljša rešitev.

--------------------
YOUR NAME christine?!
HOW OLD ARE YOU18teen
HOW LONG DO YOU ROLEPLAY 5-6 years
SOMETHING AWESOME this is L-O-V-E! chris ty vanderbilt 3766644106 i really couldn't resist. :3


how do you measure, measure a year

chris vanderbilt
chris vanderbilt
veterinary medicine student
veterinary medicine student

Število prispevkov : 82
Loyalty : 4478
Join date : 04/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, la

Nazaj na vrh Go down

chris ty vanderbilt Empty Re: chris ty vanderbilt

Objavlja by lauryn ward Pet 4 Maj 2012 - 17:31

chris ty vanderbilt Sprejet
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4579
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu