Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
luke yann vanderbilt Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
luke yann vanderbilt United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
luke yann vanderbilt Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
luke yann vanderbilt Ana luke yann vanderbilt Alma-copy luke yann vanderbilt 19-copy
luke yann vanderbilt Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

luke yann vanderbilt

2 posters

Go down

luke yann vanderbilt Empty luke yann vanderbilt

Objavlja by luke vanderbilt Čet 10 Maj 2012 - 13:53

LUKE YANN VANDERBILT
"you may say i'm a dreamer but in you're case i'm not the only one"
luke yann vanderbilt Tumblr_m3rvsysj621r22crfo1_500
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME luke yann
FAMILY NAME vanderbilt
GENDER male
NICKNAMES just luke
AGE twenty-three
GRADE/JOB student of management
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY colton haynes <3

--------------------
HI I'M LUKE AND THIS IS ME:
nevem niti, če si v resnici želim nakladati neke nepotrebne besede o meni. konec koncev nebo tisti, ki si me bo resnično želel spoznati bral nekekga nakladanja o meni. ali pač? mislim saj danes tako ali tako sploh neveš več kaj se ljudjem zdi normalno, resnično. in niti ne pričakujem, da bi vas ganile kakšrne koli besede, ki so mimogrede, tako ali tako povsem odveč, o moji družini, ki pač nikoli ni bila nekaj posenega. oče, ki je od svojega očeta podedoval prevelike količine denarja in tega nikoli ni znal zares ceniti in pa sanjava mama, ki je mislila, da ji bo uspelo na kakršen koli način spremeniti oziroma spreobrniti snobskega moža, ki si ga niti ni imela možnosti sama izbrati. a nekako ji je bilo naklonjeno, da je vsaj nekaj lepih let preživela s svojim možem. na koncu je vse skupaj celo izgledalo kakor, da se bo stari vanderbilt dejansko spremenil in naredil nekaj dobrega za svojo ženo. in resnično jo je imel vsak dan rajši in vsak dan mu je pomenila več. in tako sta kmalu prišla do svojega prvega naraščaja. ne, nisem bil še jaz, sam nisem eden izmed starejših otrok naše družine – eden mlajših, če se lahko tako izrazim. sicer pa nas je toliko, da sploh neveš več komu lahko rečeš, da je mlajši in komu starejši. ampak nismo vsi...no kakorkoli. mama je doživela hudo bolezen v boju s katero je tudi izgubila svoje življenje. vsi smo se dobro zavedali, da je to konec lepih časov družine vanderbilt, četudi tega nismo govorili naglas. že res, da je bil oče pred mojo mamo že dvakrat poročen in je s tem v družino pripeljal že tako nekaj otrok, toda vseeno se mi zdi, da je smrt moje mame prizadela vse. konec koncev je vse vzela za svoje in jih imela rada kakor, da bi bili samo njeni. oče ni predolgo čakal in si je hitro našel novo ženo, četudi je venomer zatrjeval, da se v sebi kesa in razpada na koščke ker ga je ljuba zapustila. no sam mu nisem nasedel. enostavno vsega je bilo toliko preveč, da enostavno nisi več vedel kaj je resnica in kaj laž. odmaknili smo se drug od drugega in kmalu me je brigalo samo še, če sem sam potešen. vsi ostali so bili povsem nepomembni. okej bila je sestra v družini, ki mi je resnično pomenila veliko in priznam to. še vedno mi. in z enim od bratov se prav tako razumem precej dobro. vsi ostali so zame tako pomembni, kakor, da jih sploh nebi bilo. resnično, povsem vseeno mi je, če izginejo. moje življenje pa tudi hm. lahko rečem, da se je v zadnjem času obrnilo na bolje. ampak prej tega nebi mogel trditi. iskal sem samo zabavo in razloge kako bi najbližje spravil ob živce. zabave, alkohol, dekleta in posledično kaj kmalu tudi droge. ne preveč, ne premalo, ravno prav, da sem zašel v tisto družbo. in spoznal dekle s katero sva se dobro zapletla. ampak ona je veliko hitreje izplavala iz tiste družbe, čeprav sva se zmenila, da bova to storila skupaj. imela je družino. jaz pa moji nebi mogel reči tako. in res sem jo imel rad. ampak očitno je pozabila na vse. jaz pa tudi počasi. ko sem se pobral sem začel na novo. že res, da včasih še posežem po čem prepovedanem, toda vseeno tega ni v takšnih količinah kot je bilo včasi. alkohol na zabavah je tako ali tako nekaj povsem običajnega, trava sem ter tja pa tudi. tako ali tako ni nikomur mar. še njej ne. ne, ne tista iz preteklosti. dekle sosednje družine, ki ne opazi, da sem vedno tam. in počasi tudi jaz izgubljam upanje. kar se popolnoma nazorno kaže v tem, da moja postelja nikoli ni prazna. in posteljnino je treba menjati pogosto glede na to, da gostje niso preveč domače. ej, popolnoma dovolj veš, čas je, da počasi končam. sicer pa saj vanderbiltovo ime daleč nese, slej ko prej boš naletel name, če še nisi.
--------------------
YOUR NAME ana
HOW OLD ARE YOU 8teen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 5-6
SOMETHING AWESOME yaay another one in cute love story :3


how do you measure, measure a year
luke vanderbilt
luke vanderbilt
student of management
student of management

Število prispevkov : 7
Loyalty : 4389
Join date : 10/05/2012
Age : 30
Kraj : coast city, LA

Nazaj na vrh Go down

luke yann vanderbilt Empty Re: luke yann vanderbilt

Objavlja by lauryn ward Čet 10 Maj 2012 - 13:58

luke yann vanderbilt Sprejet
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4579
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu