Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
caitlyn maya holmes Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
caitlyn maya holmes United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
caitlyn maya holmes Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
caitlyn maya holmes Ana caitlyn maya holmes Alma-copy caitlyn maya holmes 19-copy
caitlyn maya holmes Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

caitlyn maya holmes

2 posters

Go down

caitlyn maya holmes Empty caitlyn maya holmes

Objavlja by maya holmes Ned 6 Maj 2012 - 14:53

CAITLYN MAYA HOLMES
"You don't become happy by pursuing happiness. You become happy by living a life that means something."

caitlyn maya holmes Tumblrm1x4try8bw1r91vvuo
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME caitlyn maya
FAMILY NAME holmes
GENDER female, duh?
NICKNAMES mimi, may, cait, lyn
AGE twenty-one
GRADE/JOB law student
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY jennifer lawrence <3

--------------------
HI I'M MAYA AND THIS IS ME:
veliko preveč ljudi je takšnih, ki nas poznajo le po priimku. vendar pa, najdejo se tudi tisti ljudje, ki imajo za vsakega izmed naše družine nekakšen pridevnik, ki naj bi nas opisoval in nas celo poznajo po imenih. tako ima torej vsak od nas nekakšno posebnost. nekateri izmed teh vzdevkov so pozitivni. spet drugi, negativni, velikokrat zaradi tega, ker osebe ljudje pravzaprav ne poznajo. sama lahko trdim in trdno stojim za svojimi besedami, da se v vsakem v naši družini skriva nekaj dobrega, četudi imamo nekateri več pomankljivosti kot drugi in sem prav na vsakega izjemno ponosna. kot ena izmed srednjih hčera sem tista, ki vse te skrajnosti v eno ali drugo smer poskuša uteževati in tako razrešiti spore v enakem trenutku, ko se pojavijo. morda sem tudi zaradi tega še zmeraj ena najljubših sester, ki jo ima celotna družina tako zelo rada. nikoli si ne bi upala reči, da sem do same majhne podrobnosti popolna, čeprav naša družina že vrsto let stremi po popolnosti. pa saj nam do tega pravzaprav niti ne manjka veliko - imamo vse, o čemer lahko ostali le sanjajo. pa vseeno, stvari velikokrat niso tako zelo rožnate navznotraj, kot so videti nazunaj. toda ne glede na zaplete, tiste, ki smo jih dali skozi in tiste, katerih še nismo in jih bomo, verjamem, da bodo temelji celotne družine še zmeraj ostali isti. tako torej, skoraj vsak izmed nas pozna vse besede, napisane v bontonu. nekateri bolj, nekateri manj, seveda. sama, se tega iskreno nisem učila na pamet, ker se mi večina stvari zapisanih v takšnih knjigah zdijo povsem samoumevne. zmeraj se veliko raje kot na bonton zanašam na svoj lastni instinkt, vendar do tiste mere, do katere ohranim navidezno prijaznost. sarkazem je izjemno darilo. nekateri pravijo, da sem izjemno nadarjena in bistra že od leta, ko sem pričela z osnovno šolo. tako sta se me tudi, vse do danes oprijela vzdevka inteligentna in ognjevita. vendar ne glede na slednjega, staršem nisem nikoli povzročala izjemnih skrbi. počasi mi že zmankuje besed in če sem povsem iskrena, ne vem kaj točno bi lahko še dodala, da bi si predstavili še boljšo podobo o meni. oh, prijateljstvo? cenim pravo in pristno, medtem, ko preziram kakršnokoli laž, ki mi prekriža pot in zanjo seveda tudi izvem. zaradi tega, naj vas že sedaj opozorim na to, da je boljše, da mi ne lažete v obraz, pač pa mi poveste resnico, ne glede na to, ali boli ali ne. o ljubezni preprosto nisem imela časa razmišljati, a vseeno vem, ko bo čas za to, bom bila pripravljena. zaljubljenost in kakršnikoli flingi pa... saj veste kako je. zmeraj je zabavno, če se z nekom spogleduješ in tako kot ti, tudi on, vesta da iz tega pravzaprav ne bo nič več kot pa enodnevna zabava. lahko bi rekla, da sem ena izmed tistih, ki je našla pot do življenja, ki sem si ga želela. pot iz tiste ptičje kletke, v katero so ujeti otroci iz premožnih bogataških družin. in veste kaj? ni mi žal, da sem to, kdor sem, caitlyn maya holmes. ne glede na jutrišnji dan. mimogrede naj navržem še to, da sovražim, če me ljudje kličejo po prvem imenu. caitlyn se preprosto sliši preveč vzvišeno za dekle, kot sem jaz. maya pa je ravno to, kar si želim biti. jaz.
--------------------
YOUR NAME regina
HOW OLD ARE YOU 20 years
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 4 years
SOMETHING AWESOME *-*


how do you measure, measure a year
maya holmes
maya holmes
law student
law student

Število prispevkov : 18
Loyalty : 4405
Join date : 06/05/2012

Nazaj na vrh Go down

caitlyn maya holmes Empty Re: caitlyn maya holmes

Objavlja by lauryn ward Ned 6 Maj 2012 - 15:01

caitlyn maya holmes Sprejet
lauryn ward
lauryn ward
artist
artist

Število prispevkov : 99
Loyalty : 4569
Join date : 24/04/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu