Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
damien eddison holmes Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
damien eddison holmes United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
damien eddison holmes Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
damien eddison holmes Ana damien eddison holmes Alma-copy damien eddison holmes 19-copy
damien eddison holmes Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

damien eddison holmes

2 posters

Go down

damien eddison holmes Empty damien eddison holmes

Objavlja by damien holmes Čet 10 Maj 2012 - 20:00

DAMIEN EDDISON HOLMES
"it's simply beyond my control."
damien eddison holmes Tumblr_lqtw4k42D91qbdx2po1_500
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME damien eddison
FAMILY NAME holmes
GENDER male
NICKNAMES eddie for family members only
AGE 24
GRADE/JOB student of politology
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY hugo sauzay

--------------------
HI I'M DAMIEN AND THIS IS ME:
oh, dajte no, menda zares niste bili tako naivni, da ste mislili, da je v holmesovi družini res vse tako popolno in lepo. če se že morajo tesni pripadniki županove družine pretvarjati, da so popolni, je na obali san francisca čisto drugače; govorim iz lastnih izkušenj. gospod župan je moj stric in želim mu vse dobro v njegovem poklicnem in osebnem življenju, a preseravanje, v katerega je bila pahnjena ta družina, je naravnost neverjetno. moji bratranci in sestrične so sicer čudovito vzgojeni otroci, a samo sprašujem se, kdaj bo prišel trenutek, ko bodo eksplodirali in se spremenili v težke drogeraše ali serijske posiljevalce - zares. moja povezanost z družino je preko moje pokojne matere. lahko pričakujete nadaljnji razplet: mama in oče sta umrla v precej tragični nesreči, ko mi je bilo devet let in sem se igral pri babici na drugi strani san francisca. menda je eksplodirala neka plinska cev, ki je povzročila hud požar v naši hiši, starša pa sta nekoliko prepozno skušala zbežati. spomnim se, da sem jokal, ker sem ju imel zares rad. nikogar prav zares nisem vzljubil od tedaj dalje; še se lahko spomnim maminih gladkih in mehkih rok, ki so vedno dišale po vrtnicah. pa očetovega bežnega vonja po kolonjski in cigaretih. kakorkoli, potem je bilo vsega skupaj nenadoma konec in pristal sem pri babici po materini strani. odlična babica, izredna ženska, ki je vedno v moj žep stisnila kak bankovec preveč. po dedku, svojem pokojnem možu, je podedovala velike denarje zaradi njegovega bajnega podjetja in nikdar ni bila škrta, ko sem jo prosil, da mi da denar, pa čeprav je vedela, da ga bom porabil za bedarije. najprej za čipse in energijske pijače, kasneje za cigarete in pivo. pri mojih štirinajstih je hudo zbolela in kar hitro tudi umrla, menda je bila kriva odpoved srca, čeprav je bolehala za multiplo. pojma nimam, medicine nisem nikdar zares razumel, pa tudi premlad sem bil, da bi se za to trudil. star sem bil petnajst, mladoleten in brez skrbnikov, z velikansko družinsko denarno zapuščino, ki se je name vezala šele, ko sem postal polnoleten. in tukaj lahko prav lepo seštejete ena plus ena in me vržete k holmesovim. pri županu sem preživel štiri leta življenja, se fino razumel z vsemi v družini, ki so me zares sprejeli bolj kot družinskega člana, kot pa kot ubogo sirotico, ki je pravkar izgubila vse, kar ji je bilo na svetu dragega. z otroci sem se kar dobro razumel, četudi se nismo ravno veliko družili. mislim, da so vedeli, kako zelo drugačen sem od njih, pa so skušali neuspešno to prikriti. nekje v ozadju ne ravno zabavnih - prej dolgočasnih - iger in formalnih kosil je bilo čutiti tisto vsiljeno sočustvovanje z mano, z ubogim otrokom. ni mi bilo pretirano pri srcu, pa sem se ga, kolikor hitro sem mogel, ognil v veliki črti. mojemu krušnemu očetu sem pri času študija povedal, da želim nazaj v san francisco, nekaj o tem, kako imajo tam prekrasne študijske programe in kako pogrešam stari dom. v resnici sem samo hotel stran od družine, ki vse tako ostro drži na povodcu, pa tudi očimu je ustrezalo, ker se je že na daleč videlo, da sem otrok, ki bo prinesel težave. saj nisem bil ravno razbojnik ali kaj takega, a nikdar se kasneje nisem zadržal pri dekletih in menda je bilo nesprejemljivo, da sem po mestu trosil slabe govorice o popolnosti holmesovih. pa me je z veseljem poslal nazaj v rodno mesto, še nekaj denarja mi je dal za popotnico in že sem bil na srečnem popotovanju nazaj. dobil sem stanovanje, zainteresirana dekleta, na katera sem naslednji dan pozabil in kakšnega dobrega prijatelja ali dva. nič posebej razburljivega. občasno se vračam k družini, tako, na obisk, po kakšen prijazen trepljaj po ramenu, večinoma pa tedaj, ko stvari ne gredo prav dobro. kot denimo zdaj, ko mi je uspelo pasti letnik. menda nihče ne pade politologije, ker so visoki standardi že za sprejetje. no, jaz sem jo kar konkretno uspel pasti.

--------------------
YOUR NAME rosemary the dearest
HOW OLD ARE YOU 18
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 6+
SOMETHING AWESOME right this way.


how do you measure, measure a year


Nazadnje urejal/a damien holmes Pet 11 Maj 2012 - 6:04; skupaj popravljeno 1 krat
damien holmes
damien holmes
student of politology
student of politology

Število prispevkov : 10
Loyalty : 4390
Join date : 09/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

damien eddison holmes Empty Re: damien eddison holmes

Objavlja by eleanor westwood Pet 11 Maj 2012 - 5:34

damien eddison holmes Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4569
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu