Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
adrian samuel holmes Welcome dobrodošli na forumu push into the sky, ki temelji na odnosih med družinami v mestecu na obali los angelesa. dogajanje je postavljeno v leto 2012, liki pa so stari od 18 do približno 35 let.
coast city, LA, united states
adrian samuel holmes United-states-flag-2-ico

AT THE MOMENT
-- oh that 80's party --
adrian samuel holmes Party01

LLOYD'S - 3
HOLMES'S - 6
VANDERBILT'S - 5
WARD'S - 2
BENNETT'S - 2
OLIVIER'S - 1
WESTWOOD'S - 3
CONNOR'S - 4
adrian samuel holmes Ana adrian samuel holmes Alma-copy adrian samuel holmes 19-copy
adrian samuel holmes Otm n/a
CREDITS DUE TO.
sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani tamsin lloyd. hvala tudi uporabnici charlie za pomoč! opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja jih je prepovedano kopirati, ponarejevati oz. si jih na kakršen koli način prilaščati. forum gostuje na forumotionu.

adrian samuel holmes

2 posters

Go down

adrian samuel holmes Empty adrian samuel holmes

Objavlja by adrian holmes Sre 2 Maj 2012 - 20:05

ADRIAN SAMUEL HOLMES.
"rather than love, than money, than faith, than fame,
than fairness... give me the truth."
adrian samuel holmes Tumblr_lxjwxwJjki1qzb7cdo1_r1_500
five hundred twenty five thousand six hundred minutes

NAME adrian samuel
FAMILY NAME holmes
GENDER male
NICKNAMES just adrian
AGE twenty-seven
GRADE/JOB lawer
SEXUALITY heterosexual
PLAYED BY jamie dornan :3

--------------------
HI I'M ADRIAN AND THIS IS ME:
bu, črna ovca v družini pred vami osebno. no, pa saj ne bi ravno rekel črna ovca, kako naj se izrazim… dobro, sem. nisem najbolj priljubljen član, vsaj kaj se same notranjosti tiče. navzven sem lepo vzgojen, vedno nasmejan ter napiflan bontona, vendar to je le maska, ki jo mora nositi celotna družina. ker je oče župan, smo na samem vrhu vse te bogataške zadevščine ter seveda, kot sin njega se moram obnašati nadvse spodobno ter seveda biti ponosen na to kar sem. no, ne razumite me narobe, rad jih imam, rad imam svojo družino in vse, vendar… ne dam toliko na denar, toliko na te besede brez pomena, me razumete? res mi ni do vsega tega. in veste kaj ni pošteno? večina ljudi te obsoja. kljub temu, da je tvoja družina na najboljšem glasu, kljub temu, da delaš kar se da dobro, kljub temu, da njim v bistvu dokažeš, da nisi sebičen bogataš. vendar seveda, večina si jih v glavo nekaj zabije ter tega ne moreš spremeniti, pa da počneš ne vem kaj. in mogoče je ravno to, da sem hotel popraviti vtis o meni tudi pri drugih ljudeh, ne samo pri tistih, ki se njim je zdelo samoumevno, da sem eden kavalirjev tu naokoli, spremenilo moje mnenje o ljudeh. če prej hotel, da bi vsi imeli lepše mnenje o meni, mi je sedaj vseeno. obsojali te bodo tako ali tako, to sem spoznal. vendar pa, raje vidim, da počnejo to, kakor da te obirajo za hrbtom. če kar ne prenesem, ne prenesem hinavščine in laži. pred vsem postavljam iskrenost in mogoče marsikoga moti, ko njim povem v obraz kaj mislim in nič kolikokrat me je oče prijel za ramo ter me potegnil nazaj in mi jasno razložil, da je včasih pametno držati jezik za zobmi, vendar seveda ni dobil nič drugega od mojega naveličanega kimanja, potem nasmeška, češ očka, saj bo v redu ter potem ista zgodba, kakor da bi se vrteli v začaranem krogu. takšen sem vedno bil. nasmejan, čeprav se mogoče nisem imel smejati čemu, gostobeseden, iskren ter brez dlake na jeziku, kljub temu sem ob tem delal sive lase vsem starejšim članom. vendar to sem preprosto jaz. no, takrat sem jim delal le sive lase, sedaj pa je zadeva malce narastla ter če sem iskren, imam občutek, kakor da me bodo zdaj, zdaj vrgli iz kroga svoje družine. zakaj? oh, naj vam na hitro razložim. pišemo se holmes in ena od stotih zlatih pravil v krogu bogatašev je, da ohranjamo našo poreklo čisto in partnerje izbiramo kar se da strogo, češ da nam bodo onesnažili to kar imamo ter da se lahko poslovimo od našega naziva, če bo kdo prišel v našo družino, ki nima toliko pod palcem kot mi. seveda, že predvidevate, kaj se bo zgodilo, kajne? no naj vas presenetim, da ste prekleto blizu. vendar naj vas opozorim- tega nisem storil namerno, tokrat ne. čisto zares! torej v oči mi je padlo dekle iz nižjega sloja ter seveda je sedaj cela drama doma, zaradi tega dejstva. pa dobro, dejstvo, da ti je nekdo všeč najbrž nič ne pomeni, vendar bolj ko te družina odbija stran, bolj te vleče k tistemu dekletu. in mene še posebno. in ravno zaradi tega, jih je lahko tu še pošteno strah, da bo od dejstva, da mi je le všeč prišlo še kam višje. zakaj? ker so preprosto preveč obsedeni s svojim nazivom in saj veste kaj pravijo- kar je prepovedano je najslajše in v tem primeru je v levji brlog iti prav zanimivo. samo zato, ker me hočejo oni obrniti nasproti, jaz pa kot tipičen uporen sin, še vedno ženem svoje, kljub temu, da bom ob tem mogoče izgubil vse.
--------------------
YOUR NAME tams.
HOW OLD ARE YOU 8teen
HOW LONG TO YOU ROLEPLAY about 4 years
SOMETHING AWESOME spell awsome!


how do you measure, measure a year
adrian holmes
adrian holmes
lawyer
lawyer

Število prispevkov : 22
Loyalty : 4423
Join date : 02/05/2012
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

adrian samuel holmes Empty Re: adrian samuel holmes

Objavlja by eleanor westwood Sre 2 Maj 2012 - 20:08

adrian samuel holmes Sprejet
eleanor westwood
eleanor westwood
artist
artist

Število prispevkov : 132
Loyalty : 4557
Join date : 23/04/2012
Age : 28
Kraj : coast city, la

https://pushintothesky.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu